Dzień otwarty
Technik ogrodnik
Technik Ogrodnik
Technik weterynarii
Technik Weterynarii
Technik architektury krajobrazu
Technik Architektury
Krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik Ochrony
Środowiska
previous arrow
next arrow
Dzień otwarty
Dzień otwarty
Technik ogrodnik
Technik ogrodnik
Technik weterynarii
Technik weterynarii
Technik architektury  krajobrazu
Technik architektury krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik ochrony środowiska
previous arrow
next arrow

Witamy w

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39
im. Edmunda Jankowskiego

Szkoła położona jest w centralnej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Bełskiej 1/3. Budynek główny Szkoły położony jest wzdłuż mało ruchliwej ulicy Bełskiej, wśród zieleni, w cichej, bezpiecznej okolicy. Jednym z atutów Szkoły jest bardzo dobry dojazd z każdego punktu miasta oraz z rejonów podwarszawskich.

ion_trail-sign-outline

ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa

Aktualności

Roślinne in vitro!

Nasi uczniowie w ramach lekcji praktycznych oraz projektu WIE 2024 pt. „Od drobinki do roślinki – rozmnażanie roślin w kulturze in vitro” uczą się uprawy roślin ogrodniczych w warunkach kultur in vitro. Mając do dyspozycji w szkole komorę laminarną, w której przepływa strumień sterylnego powietrza, uczniowie mogli przeprowadzić mikrorozmnażanie begonii z fragmentów liści. Jako eksplantaty …

Roślinne in vitro! Czytaj dalej »

Tulipany z wystawy już przekwitły, ale nasza miłość do tych kwiatów trwa.

W marcowy weekend można było podziwiać w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie najpiękniejsze tulipany z całej Polski. Z zaproszenia na wystawę przez profesor Ewę Górską skorzystali ochoczo uczniowie klas 2aTo, 2bTo, 2aTak i 2cTak. Żółte, czerwone, białe, fioletowe, fioletowe, papuzie i fryzowane- każde piękne i ułożone w niezwykłe kompozycje. Młodzież mogła poznać ponad …

Tulipany z wystawy już przekwitły, ale nasza miłość do tych kwiatów trwa. Czytaj dalej »

Złoty Certyfikat udziału w Programie Instaling

Z wielką przyjemnością informujemy że nasza Szkoła otrzymała Złoty Certyfikat udziału w Programie Instaling. Jesteśmy dumni z naszych pierwszoklasistów, którzy codziennie poświęcali swój cenny czas i ich półroczna praca przyniosła efekty. Serdecznie gratulujemy!

Drodzy maturzyści i absolwenci, na II piętrze w gablocie przy sali 29 znajdują się listy na ustne egzaminy maturalne z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Proszę o zapoznanie się.

Drodzy maturzyści i absolwenci,na II piętrze w gablocie przy sali 29 znajdują się listy na ustne egzaminy maturalne z języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Proszę o zapoznanie się.

Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego

Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży odgrywa kluczową rolę w rozwoju oraz w kształtowaniu ich przyszłości. Obejmuje szeroki zakres aspektów emocjonalnych, behawioralnych i społecznych, które wpływają na ogólny dobrostan i funkcjonowanie. Oto kilka kluczowych elementów zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży: Równowaga emocjonalna: zdrowe dzieci i młodzież są w stanie identyfikować, rozumieć i radzić sobie ze swoimi emocjami. …

Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego Czytaj dalej »

Nasze kierunki kształcenia

Technikum Ogrodnicze

Technik weterynarii

Nauka w technikum w zawodzie technik weterynarii trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji
Dowiedz się więcej
Technikum Ogrodnicze

Technik Ogrodnik

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Architektury Krajobrazu

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Ochrony Środowiska

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Zajęliśmy jako technikum 52 miejsce na Mazowszu (rok temu 112). Jesteśmy dumni z naszej pozycji rankingowej, na którą składają się wyniki maturalne i pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. W tym roku będziemy dalej solidnie pracować, aby w przyszłości udało się zdobyć srebrną, a nawet złotą tarczę! Sukces jest blisko!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Technikum ogrodnicze oferuje Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Budynek dydaktyczny, 4-ro kondygnacyjny.

Pracownie przedmiotowe

Lokalizacja

Basen pływacki

Obiekty sportowe

Pracownie przedmiotowe

Przewiń do góry