Technik ogrodnik
Technik Ogrodnik
Technik weterynarii
Technik Weterynarii
Technik architektury krajobrazu
Technik Architektury
Krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik Ochrony
Środowiska
previous arrow
next arrow
Technik ogrodnik
Technik ogrodnik
Technik weterynarii
Technik weterynarii
Technik architektury  krajobrazu
Technik architektury krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik ochrony środowiska
previous arrow
next arrow

Witamy w

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39
im. Edmunda Jankowskiego

Szkoła położona jest w centralnej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Bełskiej 1/3. Budynek główny Szkoły położony jest wzdłuż mało ruchliwej ulicy Bełskiej, wśród zieleni, w cichej, bezpiecznej okolicy. Jednym z atutów Szkoły jest bardzo dobry dojazd z każdego punktu miasta oraz z rejonów podwarszawskich.

ion_trail-sign-outline

ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa

Aktualności

Spotkanie z przedstawicielami MPWiK. 

W dniu 25 listopada 2022 r. odbyło się w szkole spotkanie przedstawicieli Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy – pani Agnieszki Ignasik i pana Piotra Otto, z klasami zawodu technik ochrony środowiska. Pracownicy MPWiK przedstawili obszary działalności przedsiębiorstwa, powiedzieli kilka słów o charakterze pracy w różnych pionach i oddziałach firmy. Przygotowali również dużo …

Spotkanie z przedstawicielami MPWiK.  Czytaj dalej »

Ogranicz wytwarzanie odpadów !

Trwa Europejski Tydzień Ograniczania Odpadów. Klasa 2 toś przygotowała z tej okazji plakaty promujące racjonalną gospodarkę odpadami i selektywną zbiórkę odpadów oraz wykonała kilka drobiazgów z plastikowych odpadów ( tzw. upcycling). Przeprowadziła również akcję informacyjną wśród klas pierwszych na temat systemu segregowania odpadów w szkole. Zachęcamy do stosowania zasad 3 x R – Reduce, Reuse, …

Ogranicz wytwarzanie odpadów ! Czytaj dalej »

Zajęcia zorganizowane przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka region Centrum w Parzniewie

W dniu 16 listopada  klasa 2 bTW brała udział w zajęciach zorganizowanych przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka region Centrum w Parzniewie. Zajęcia odbyły się w ramach przedmiotu chów, hodowla zwierząt. Uczniowie wysłuchali wykładu na temat: 1. oceny wartości użytkowej i hodowlanej bydła ras mlecznych – jak się ocenia, co się ocenia, pod jakim …

Zajęcia zorganizowane przez Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka region Centrum w Parzniewie Czytaj dalej »

Turnieju siatkówki

18 listopada był dniem, kiedy dziewczyny zmierzyły się w turnieju siatkówki. Grały przeciw LO nr 10, LO nr 34 oraz LO nr 49. Naszej drużynie nie szło dzisiaj najlepiej. Pierwsze miejsce zajęło LO nr 34, drugie przypadło LO nr 49, trzecie miejsce było nasze, natomiast czwarte LO nr 10. MVP turnieju została Julia Osadnik, uczennica …

Turnieju siatkówki Czytaj dalej »

Turniej siatkarski

16 listopada w naszej szkole rozegrano turniej siatkarski. Gościliśmy składy z LO nr 10, LO nr 34 oraz LO nr 49. Na sali było czuć ducha rywalizacji. Turniej przebiegł systemem gry każdy na każdego. Niestety ten dzień nie był najlepszy dla naszych chłopaków. Pierwsze miejsce zajęło LO nr 10, drugie przypadło LO nr 49, trzecie …

Turniej siatkarski Czytaj dalej »

Wycieczka do Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Siedlcach

W dniu 16 listopada klasa 4 TWAP wraz z Panią prof. Pauliną Roczniak udała się na wycieczkę do Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Siedlcach w ramach przedmiotu Kontrola i nadzór weterynaryjny. Uczniowie mieli okazję wysłuchać mini wykładu na temat badań serologicznych przeprowadzonych w celu identyfikacji patogenów wywołujących choroby zakaźne zwierząt oraz dowiedzieć się w jaki sposób …

Wycieczka do Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Siedlcach Czytaj dalej »

Nasze kierunki kształcenia

Technikum Ogrodnicze

Technik weterynarii

Nauka w technikum w zawodzie technik weterynarii trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji
Dowiedz się więcej
Technikum Ogrodnicze

Technik Ogrodnik

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Architektury Krajobrazu

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Ochrony Środowiska

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Zajęliśmy jako technikum 52 miejsce na Mazowszu (rok temu 112). Jesteśmy dumni z naszej pozycji rankingowej, na którą składają się wyniki maturalne i pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. W tym roku będziemy dalej solidnie pracować, aby w przyszłości udało się zdobyć srebrną, a nawet złotą tarczę! Sukces jest blisko!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Technikum ogrodnicze oferuje Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Budynek dydaktyczny, 4-ro kondygnacyjny.

Pracownie przedmiotowe

Lokalizacja

Basen pływacki

Obiekty sportowe

Pracownie przedmiotowe

Przewiń do góry