Technik ogrodnik
Technik Ogrodnik
Technik weterynarii
Technik Weterynarii
Technik architektury krajobrazu
Technik Architektury
Krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik Ochrony
Środowiska
previous arrow
next arrow
Technik ogrodnik
Technik ogrodnik
Technik weterynarii
Technik weterynarii
Technik architektury  krajobrazu
Technik architektury krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik ochrony środowiska
previous arrow
next arrow

Witamy w

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39
im. Edmunda Jankowskiego

Szkoła położona jest w centralnej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Bełskiej 1/3. Budynek główny Szkoły położony jest wzdłuż mało ruchliwej ulicy Bełskiej, wśród zieleni, w cichej, bezpiecznej okolicy. Jednym z atutów Szkoły jest bardzo dobry dojazd z każdego punktu miasta oraz z rejonów podwarszawskich.

ion_trail-sign-outline

ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa

Aktualności

Uwaga uczniowie klas maturalnych oraz absolwenci przystępujący w tym roku do egzaminu maturalnego!

W gablocie na II piętrze, przy sali 29 znajdziecie informacje o terminie ustnych egzaminów maturalnych z języka polskiego, angielskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Przybliżone godziny egzaminów będą podane podczas matur pisemnych. Wszelkie pytania dotyczące organizacji matur kierujcie do p.wicedyrektor Agnieszki Tchorek.

Praktyczna lekcja, która odbyła się w Centrum Nauki Kopernik

W dniu 16 marca 2023 roku uczniowie klasy 3TOŚ wraz z nauczycielką fizyki panią Moniką Kusiak-Wielądek wzięli udział w praktycznej lekcji, która odbyła się w Centrum Nauki Kopernik, gdzie niektórzy z nas byli po raz pierwszy. Mogliśmy tam zaobserwować wszystkie zjawiska o których mówiliśmy na zajęciach.Wycieczkę zaczęliśmy od spaceru po mieście pod centrum nauki. Tam …

Praktyczna lekcja, która odbyła się w Centrum Nauki Kopernik Czytaj dalej »

Zachwytów ciąg dalszy

Na zajęciach p. prof. Danuty Woluntarskiej z rysunku zawodowego w architekturze krajobrazu – tematem była martwa natura wykonana tuszem i patykiem.

Tak pracują architekci krajobrazu

Na zajęciach u p. prof. D. Woluntarskiej. Tematem był las na podstawie zdjęcia wykonany tuszem i patykiem.

Konkursy biblioteczne

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie, biblioteka szkolna ogłosiła 2 edycję konkursów:  plastyczny, na plakat promujący czytelnictwo lub ulubioną książkę  pt. „Warto czytać ‘’ oraz fotograficzny „Z książką mi do twarzy”. Regulaminy konkursów są w bibliotece, na tablicach ogłoszeń i na Librusie. Stwórzcie własny plakat , zróbcie zdjęcia z ulubioną książką   i przynieście do biblioteki w godzinach 8.00-16.00. Wszystkie …

Konkursy biblioteczne Czytaj dalej »

Góra grosza

Tradycją uczniów naszej szkoły stało się uczestnictwo w akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, której celem jest zbiórka drobnych monet. Góra Grosza przekłada się na pomoc rzeczową  i specjalistyczną dla dzieci i młodzieży, która wychowuje się poza rodziną  – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Cała społeczność szkolna otrzymała podziękowanie za udział w ubiegłorocznej akcji. Obecnie …

Góra grosza Czytaj dalej »

Nasze kierunki kształcenia

Technikum Ogrodnicze

Technik weterynarii

Nauka w technikum w zawodzie technik weterynarii trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji
Dowiedz się więcej
Technikum Ogrodnicze

Technik Ogrodnik

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Architektury Krajobrazu

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Ochrony Środowiska

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Zajęliśmy jako technikum 52 miejsce na Mazowszu (rok temu 112). Jesteśmy dumni z naszej pozycji rankingowej, na którą składają się wyniki maturalne i pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. W tym roku będziemy dalej solidnie pracować, aby w przyszłości udało się zdobyć srebrną, a nawet złotą tarczę! Sukces jest blisko!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Technikum ogrodnicze oferuje Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Budynek dydaktyczny, 4-ro kondygnacyjny.

Pracownie przedmiotowe

Lokalizacja

Basen pływacki

Obiekty sportowe

Pracownie przedmiotowe

Przewiń do góry