Technik ogrodnik
Technik Ogrodnik
Technik weterynarii
Technik Weterynarii
Technik architektury krajobrazu
Technik Architektury
Krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik Ochrony
Środowiska
previous arrow
next arrow
Technik ogrodnik
Technik ogrodnik
Technik weterynarii
Technik weterynarii
Technik architektury  krajobrazu
Technik architektury krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik ochrony środowiska
previous arrow
next arrow

Witamy w

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39
im. Edmunda Jankowskiego

Szkoła położona jest w centralnej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Bełskiej 1/3. Budynek główny Szkoły położony jest wzdłuż mało ruchliwej ulicy Bełskiej, wśród zieleni, w cichej, bezpiecznej okolicy. Jednym z atutów Szkoły jest bardzo dobry dojazd z każdego punktu miasta oraz z rejonów podwarszawskich.

ion_trail-sign-outline

ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa

Aktualności

Lekcje warsztatowe w Instytucie Ogrodnictwa – PIB w Skierniewicach

Uczniowie klas 1a TO i 2a TO wraz z panią kierownik Katarzyną Rokicką i panią prof. Ewą Siwdlecką uczestniczyli w lekcjach warsztatowych w Instytut Ogrodnictwa – PIB w Skierniewicach w dniu 14 maja 2024 r. Lekcje prowadziła Pani Prof. dr hab. Jadwiga Treder w ramach innowacji pedagogicznej: „Ogrodnik miejski” realizowanej w naszej szkole. Uczniowie poznawali …

Lekcje warsztatowe w Instytucie Ogrodnictwa – PIB w Skierniewicach Czytaj dalej »

Wycieczka zawodowa do Wrocławia i Wojsławic

W dniach 13-15.05. klasa 4 TAK pod opieką p.prof. Sylwii Przegalińskiej-Gajos i Agnieszki Sędłak uczestniczyła w wycieczce zawodowej do Wrocławia i Wojsławic. Intensywny program objął wizytę we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym, spacer po Ogrodzie Japońskim (Dzień 1), wizytę w Arboretum w Wojsławicach oraz spacer po Starym Mieście Wrocławia (dzień 2), a także wizytę w Centrum Edukacji …

Wycieczka zawodowa do Wrocławia i Wojsławic Czytaj dalej »

Piknik Europejski

11 maja uczennice klasy 1a TAK – Karolina i Miłka wraz z p.Dorotą Jakubas odwiedziły Piknik Europejski zorganizowany przez Ambasada Niemiec , który odbył się na terenie ogrodu Ambasady. W wydarzeniu uczestniczyło wiele niemieckich instytucji i firm działających w Polsce.

Piknik Warszawa w kwiatach

Dzieje się! – Pani tu nie stała! – poproszę wstążkę! – a mogę tę różę? – jak łączyć te kwiaty? – na warsztaty to zapisy są! – pani się tak nie przepycha! Takie toczą się rozmowy podczas pikniku Warszawa w kwiatach na Polach Mokotowskich. Jesteśmy tam jako ambasador konkursu. Zapraszamy do 16.00 Ręce pełne roboty …

Piknik Warszawa w kwiatach Czytaj dalej »

No, i poszli w świat…

Tydzień temu, po 5 długich latach nauki uroczyście skończyli szkołę uczniowie najstarszego rocznika. Piękne to było pożegnanie, nie brakowało łez i serdecznego śmiechu. Niech pomyślnie zdadzą egzaminy maturalne i życiowe, i niech odwiedzają nas czasem jako szczęśliwi absolwenci Bełskiej. Uroczystość przygotowali uczniowie kl. 4 a TW i 4 TAK.

Nasi uczniowie z bloku ogrodniczego próbowali swych umiejetności w produkcji piennych form wierzby. Nauczyli się które podkładki mają niezgodność fizjologiczną z Wierzbą iwą oraz Wierzbą całolistną. Pozdrawiamy serdecznie klasy 1ATO i 2BTO, życzymy też dalszych sukcesów szkółkarskich.

Nasze kierunki kształcenia

Technikum Ogrodnicze

Technik weterynarii

Nauka w technikum w zawodzie technik weterynarii trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji
Dowiedz się więcej
Technikum Ogrodnicze

Technik Ogrodnik

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Architektury Krajobrazu

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Ochrony Środowiska

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Zajęliśmy jako technikum 52 miejsce na Mazowszu (rok temu 112). Jesteśmy dumni z naszej pozycji rankingowej, na którą składają się wyniki maturalne i pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. W tym roku będziemy dalej solidnie pracować, aby w przyszłości udało się zdobyć srebrną, a nawet złotą tarczę! Sukces jest blisko!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Technikum ogrodnicze oferuje Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Budynek dydaktyczny, 4-ro kondygnacyjny.

Pracownie przedmiotowe

Lokalizacja

Basen pływacki

Obiekty sportowe

Pracownie przedmiotowe

Przewiń do góry