Technik ogrodnik
Technik Ogrodnik
Technik weterynarii
Technik Weterynarii
Technik architektury krajobrazu
Technik Architektury
Krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik Ochrony
Środowiska
previous arrow
next arrow
Technik ogrodnik
Technik ogrodnik
Technik weterynarii
Technik weterynarii
Technik architektury  krajobrazu
Technik architektury krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik ochrony środowiska
previous arrow
next arrow

Witamy w

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39
im. Edmunda Jankowskiego

Szkoła położona jest w centralnej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Bełskiej 1/3. Budynek główny Szkoły położony jest wzdłuż mało ruchliwej ulicy Bełskiej, wśród zieleni, w cichej, bezpiecznej okolicy. Jednym z atutów Szkoły jest bardzo dobry dojazd z każdego punktu miasta oraz z rejonów podwarszawskich.

ion_trail-sign-outline

ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa

Aktualności

Konkurs „SZKOLNA ŁAWKA PRZYJACIÓŁEK”

Nasza szkoła brała udział w konkursie. „SZKOLNA ŁAWKA PRZYJACIÓŁEK”ORGANIZOWANEGO W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRMU EDUKACYJNEGO „AKADEMIA DOJRZEWANIA LACTACYD®” Zbudowaliśmy nasza ławkę oraz wysłaliśmy zdjęcia w ramach dwóch etapów „BĄDŹ SOBĄ” i „RELIZUJ MARZENIA”. Od dzisiaj rozpoczyna się głosowanie na najlepsze prace. Wejdźcie zatem na stronę https://akademia-dojrzewania.pl/artykuly/szkoly/wez-udzial-w-konkursie-edukacyjnym-szkolna-lawka-przyjaciolek i odnajdźcie nasze zdjęcia. Głosowanie na Prace Konkursowe: 17 – 31 …

Konkurs „SZKOLNA ŁAWKA PRZYJACIÓŁEK” Czytaj dalej »

Klasa 2a TW w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach

Klasa 2a TW w ubiegły wtorek odwiedziła Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Uczniowie zapoznali się z ciekawą historią początków szkolenia psów policyjnych a następnie byli świadkami pokazów wykrywania materiałów wybuchowych w specjalnie do tego przygotowanej symulatorni oraz wykrywania narkotyków. Największą atrakcję stanowił dla naszej młodzieży pokaz agresji w wykonaniu psów patrolowych, w którym psy prezentowały …

Klasa 2a TW w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach Czytaj dalej »

Dni SGGW

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Dni SGGW, które odbędą się 19 i 20 maja. – Wystawy stoisk poszczególnych wydziałów – Pokazy wyszkolenia psów policyjnych, Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach – Pokaz wyszkolenia psów ratowniczych, OSP Legionowo – Pokaz wyszkolenia koni policyjnych z Ogniwa Konnego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji – Pokaz chemiczny (stoisko Wydziału Technologii …

Dni SGGW Czytaj dalej »

KONKURS LITERACKI

Organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy „List do autora ulubionej książki rozstrzygnięty! – Dziękuję wszystkim uczestnikom, opiekunom – przywitała wszystkich pani Elżbieta Frankiewicz, dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Mokotów, pomysłodawczyni, organizatorka wydarzenia. Nagrodzeni zostali ocenienie przez jury, które zrecenzowało każdą nagrodzoną pracę. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Zajączkowska z klasy 3TWA, Marta Piątek …

KONKURS LITERACKI Czytaj dalej »

Wycieczka do firmy BYŚ

Firma BYŚ zajmująca się odbiorem i przetwarzaniem odpadów znów nas miło zaskoczyła. Tym razem niespodzianką było spotkanie z Panią sokolniczką na terenie zakładu firmy BYŚ na ul. Wólczyńskiej w Warszawie. Uczniowie z klasy 2 technik ochrony środowiska zwiedzili zakład i dowiedzieli się jak przebiega przyjmowanie odpadów na zakład, ich segregacja na nowoczesnej linii sortowniczej oraz …

Wycieczka do firmy BYŚ Czytaj dalej »

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

12 maja w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie, podczas uroczystości szkolnej, świętowano rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie z klasy IV TOP wraz z wychowawcą profesor Hanną Zabżą przygotowali apel, który rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu. Następnie młodzież przedstawiła treści związane z okolicznościami powstania historycznego dokumentu oraz jego główne postulaty i znaczenie. …

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja Czytaj dalej »

Nasze kierunki kształcenia

Technikum Ogrodnicze

Technik weterynarii

Nauka w technikum w zawodzie technik weterynarii trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji
Dowiedz się więcej
Technikum Ogrodnicze

Technik Ogrodnik

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Architektury Krajobrazu

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Ochrony Środowiska

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Zajęliśmy jako technikum 52 miejsce na Mazowszu (rok temu 112). Jesteśmy dumni z naszej pozycji rankingowej, na którą składają się wyniki maturalne i pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. W tym roku będziemy dalej solidnie pracować, aby w przyszłości udało się zdobyć srebrną, a nawet złotą tarczę! Sukces jest blisko!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Technikum ogrodnicze oferuje Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Budynek dydaktyczny, 4-ro kondygnacyjny.

Pracownie przedmiotowe

Lokalizacja

Basen pływacki

Obiekty sportowe

Pracownie przedmiotowe

Przewiń do góry