Technik ogrodnik
Technik Ogrodnik
Technik weterynarii
Technik Weterynarii
Technik architektury krajobrazu
Technik Architektury
Krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik Ochrony
Środowiska
previous arrow
next arrow
Technik ogrodnik
Technik ogrodnik
Technik weterynarii
Technik weterynarii
Technik architektury  krajobrazu
Technik architektury krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik ochrony środowiska
previous arrow
next arrow

Witamy w

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39
im. Edmunda Jankowskiego

Szkoła położona jest w centralnej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Bełskiej 1/3. Budynek główny Szkoły położony jest wzdłuż mało ruchliwej ulicy Bełskiej, wśród zieleni, w cichej, bezpiecznej okolicy. Jednym z atutów Szkoły jest bardzo dobry dojazd z każdego punktu miasta oraz z rejonów podwarszawskich.

ion_trail-sign-outline

ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa

Aktualności

Koło Naukowe Entomologów „Rosalia”.

Uwaga, nowość! W tym roku szkolnym pod przewodnictwem p. prof. Bartosz Zakrzewski założyło swoją działalność Koło Naukowe Entomologów „Rosalia”. Na drugim spotkaniu młodzi naukowcy postanowili naprawić i odnowić stare szkolne preparaty ogrodnicze. Drżyj entomofauno Mokotowa! Pozdrawiają ogrodnicy z kl. 4To, 3TO, 2aTO

W dniu 26 września nasza Szkoła obchodziła Europejski Dzień Języków (European Day of Languages).

Z tej okazji nauczyciele języków obcych przeprowadzili na swoich lekcjach quizy z wiedzy o różnych językach. Została też wybrana zwycięska praca w konkursie na przepis kulinarny w języku angielskim (potrawa charakterystyczna dla danego kraju). Zwyciężczynią jest Klaudia Pełczyńska z klasy 4 TAK. Od poniedziałku do środy wszyscy mogą też oglądać wystawę poświęconą kulturze i językom …

W dniu 26 września nasza Szkoła obchodziła Europejski Dzień Języków (European Day of Languages). Czytaj dalej »

LVI Warszawska Olimpiada Młodzieży zakończona!

Podczas uroczystości, w piątek 22.09. p. dyrektor Dorota Nasierowska odebrała puchar za zajęcie przez nasze Zawodniczki 3 miejsca w klasyfikacji dziewcząt w rywalizacji szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy Zawodniczkom oraz ich Trenerom, zwłaszcza p.prof. Bolesław Wierciński i p.prof. Rafałowi Sołtysowi. W klasyfikacji łącznej mamy 9 zaszczytne miejsce.

Piknik klasy 4TO/TOŚ Pole Mokotowskie.

Było super, bo dzięki temu spotkaniu lepiej się poznaliśmy, dowiedzieliśmy się o swoich pasjach, kto co lubi, a kto czego nie. Pogoda jak igiełka i świetna atmosfera. Oby więcej takich wyjść ’

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami odbędą się 13 wrześniaklasy drugie, trzecie i czwarte – godz.17.00klasy pierwsze i piąte – godz.17.45

Uwaga Absolwenci,

Egzaminy zawodowe z kwalifikacji trzyliterowych – OGR.02 (tylko część pisemna), OGR.03, OGR.04, OGR.05, ROL.11, ROL.12, CHM.05w sesji  „styczeń- luty 2024” odbędą się: terminie podstawowym terminie dodatkowym ( tylko te osoby, które z ważnych powodów nie mogły przyjść na termin podstawowy) Osoby, które chcą przystąpić do egzaminu proszone są o wypełnienie deklaracji i złożenie jej w sekretariacie szkoły do …

Uwaga Absolwenci, Czytaj dalej »

Nasze kierunki kształcenia

Technikum Ogrodnicze

Technik weterynarii

Nauka w technikum w zawodzie technik weterynarii trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji
Dowiedz się więcej
Technikum Ogrodnicze

Technik Ogrodnik

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Architektury Krajobrazu

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Ochrony Środowiska

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Zajęliśmy jako technikum 52 miejsce na Mazowszu (rok temu 112). Jesteśmy dumni z naszej pozycji rankingowej, na którą składają się wyniki maturalne i pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. W tym roku będziemy dalej solidnie pracować, aby w przyszłości udało się zdobyć srebrną, a nawet złotą tarczę! Sukces jest blisko!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Technikum ogrodnicze oferuje Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Budynek dydaktyczny, 4-ro kondygnacyjny.

Pracownie przedmiotowe

Lokalizacja

Basen pływacki

Obiekty sportowe

Pracownie przedmiotowe

Przewiń do góry