Technik ogrodnik
Technik Ogrodnik
Technik weterynarii
Technik Weterynarii
Technik architektury krajobrazu
Technik Architektury
Krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik Ochrony
Środowiska
previous arrow
next arrow
Technik ogrodnik
Technik ogrodnik
Technik weterynarii
Technik weterynarii
Technik architektury  krajobrazu
Technik architektury krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik ochrony środowiska
previous arrow
next arrow

Witamy w

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39
im. Edmunda Jankowskiego

Szkoła położona jest w centralnej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Bełskiej 1/3. Budynek główny Szkoły położony jest wzdłuż mało ruchliwej ulicy Bełskiej, wśród zieleni, w cichej, bezpiecznej okolicy. Jednym z atutów Szkoły jest bardzo dobry dojazd z każdego punktu miasta oraz z rejonów podwarszawskich.

ion_trail-sign-outline

ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa

Aktualności

Terminy egzaminów poprawkowych

22.08 – matematyka 23.08 – chemia, język polski, język niemiecki, fizyka, rozród  i inseminacja zwierząt, organizacja prac w gospodarce wodno – ściekowej  24.08 – historia, język angielski, podstawy projektowania architektury krajobrazu. mała architektura ogrodowa, diagnostyka weterynaryjna w praktyce, anatomia i fizjologia zwierząt w praktyce, anatomia i fizjologia zwierząt, profilaktyka i leczenie chorób zwierząt w praktyce. …

Terminy egzaminów poprawkowych Czytaj dalej »

Odbiór świadectw, wyników maturalnych oraz dyplomów

Zapraszamy absolwentów po odbiór świadectw i wyników maturalnych oraz dyplomów technika 6 lipca 2022r. w godzinach 8.30 – 14.30 do sekretariatu.

Godziny pracy sekretariatu

W okresie wakacyjnym sekretariat pracuje w godzinach 8:30 – 14:30

Terminy egzaminów poprawkowych:

22.08 – matematyka 23.08 – chemia, język polski, język niemiecki, fizyka, rozród i inseminacja zwierząt, organizacja prac w gospodarce wodno – ściekowej 24.08 – historia, język angielski, podstawy projektowania architektury krajobrazu. mała architektura ogrodowa, diagnostyka weterynaryjna w praktyce, anatomia i fizjologia zwierząt w praktyce, anatomia i fizjologia zwierząt, profilaktyka i leczenie chorób zwierząt w praktyce. …

Terminy egzaminów poprawkowych: Czytaj dalej »

Rok 1986 był dla naszej szkoły szczególnie udany

Od 1 września zaczęła pracę p. profesor Zofia Roszkowska-Suszek. Przez 36 lat była nauczycielem ogrodniczych przedmiotów zawodowych, a od 2016 r. uczyła także przedmiotów zootechnicznych. Przez wiele lat piastowała stanowisko kierownika warsztatów szkolnych. Praca p. profesor była wysoko ceniona – otrzymała wielokrotnie nagrodę Dyrektora Szkoły. Miałam ogromną przyjemność odkryć największy talent p. prof. Zofii Roszkowskiej …

Rok 1986 był dla naszej szkoły szczególnie udany Czytaj dalej »

Czas płynie.

Dla całej społeczności Bełskiej płynie szczęśliwie od 01 września 1986 r., kiedy to zatrudniła się w szkole Pani prof. Ewa Rojek. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej została odznaczona w 2005 roku Srebrnym Krzyżem Zasługi oraz wyróżniona nagrodami: Kuratora Oświaty w 1992 i 1998 oraz licznymi nagrodami Dyrektora Szkoły. Była współautorką wielu projektów Warszawskich Inicjatyw …

Czas płynie. Czytaj dalej »

Nasze kierunki kształcenia

Technikum Ogrodnicze

Technik weterynarii

Nauka w technikum w zawodzie technik weterynarii trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji
Dowiedz się więcej
Technikum Ogrodnicze

Technik Ogrodnik

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Architektury Krajobrazu

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Ochrony Środowiska

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Zajęliśmy jako technikum 52 miejsce na Mazowszu (rok temu 112). Jesteśmy dumni z naszej pozycji rankingowej, na którą składają się wyniki maturalne i pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. W tym roku będziemy dalej solidnie pracować, aby w przyszłości udało się zdobyć srebrną, a nawet złotą tarczę! Sukces jest blisko!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Technikum ogrodnicze oferuje Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Budynek dydaktyczny, 4-ro kondygnacyjny.

Pracownie przedmiotowe

Lokalizacja

Basen pływacki

Obiekty sportowe

Pracownie przedmiotowe

Przewiń do góry