Rekrutacja
Start Rekrutacji
16 maja

DNI OTWARTE
26 marca (sobota)
godz.11.00

21 kwietnia (czwartek)
godz.17.00

Technik ogrodnik
Technik Ogrodnik
Technik weterynarii
Technik Weterynarii
Technik architektury krajobrazu
Technik Architektury
Krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik Ochrony
Środowiska
previous arrow
next arrow
Rekrutacja
Rekrutacja
Technik ogrodnik
Technik ogrodnik
Technik weterynarii
Technik weterynarii
Technik architektury  krajobrazu
Technik architektury krajobrazu
Technik ochrony środowiska
Technik ochrony środowiska
previous arrow
next arrow

Witamy w

Technikum Ogrodnicze w Zespole Szkół nr 39
im. Edmunda Jankowskiego

Szkoła położona jest w centralnej części Warszawy, na Mokotowie przy ulicy Bełskiej 1/3. Budynek główny Szkoły położony jest wzdłuż mało ruchliwej ulicy Bełskiej, wśród zieleni, w cichej, bezpiecznej okolicy. Jednym z atutów Szkoły jest bardzo dobry dojazd z każdego punktu miasta oraz z rejonów podwarszawskich.

ion_trail-sign-outline

ul. Bełska 1/3 02-638 Warszawa

rekrutacja_v3_home

Aktualności

Biblioteka szkolna zaprasza

Biblioteka szkolna zaprasza do czytania gazetek tematycznych na tablicach  przy bibliotece szkolnej. Obecnie można  poznać patronów roku 2022 ustanowionych przez polski parlament. W gazetce zatytułowanej „Krótka historia książki”, przeczytacie,  jak chronologicznie powstawało pismo od czasów prehistorycznych do współczesnych elektronicznych książek. Biblioteka szkolna na półce „Warto przeczytać”, proponuje co miesiąc  ciekawe książki do przeczytania.  Zapraszamy do czytelni,  do zapoznania się  i wypożyczenia. Prosimy …

Biblioteka szkolna zaprasza Czytaj dalej »

Weekend nad wodą + patent sternika motorowodnego.

22 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w  weekendowym kursie „Sternik motorowodny” w ramach projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. Kurs odbył się w Nowy Dowrze Mazowieckim w dniach 7-8 maja 2022 r.  Piękne okoliczności przyrody, rzeka Narew, świetna pogoda i historyczne budynki Twierdzy Modlin – to niewątpliwie dodatkowe atuty tego kursu. …

Weekend nad wodą + patent sternika motorowodnego. Czytaj dalej »

Zapraszamy na zebrania stacjonarne

Szanowni Rodzice, 16 maja (poniedziałek) zapraszamy na zebrania stacjonarne: 17.30: Rodzice uczniów klas pierwszych i drugich – spotkanie profilaktyczne na stołówce z psychologiem szkolnym – temat „Stany depresyjne i kryzys samobójczy Rodzice klas trzecich – zebrania z wychowawcami. 18.15: Rodzice klas trzecich spotkanie profilaktyczne na stołówce z psychologiem szkolnym – temat „Stany depresyjne i kryzys …

Zapraszamy na zebrania stacjonarne Czytaj dalej »

W związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 107 z dnia 29 kwietnia 2022r. w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego (2. stopień BRAVO) oraz rekomendacji Wojewody Mazowieckiego zwracam zostaje wprowadzony zakazu wstępu do przedszkoli i szkół osób postronnych od 1 do 15 maja 2022 r.

lekcja „Pracownia badań laboratoryjnych”. 

 W dniu 01.04.2022 klasa 2 technik ochrony środowiska odwiedziła  Muzeum Geologiczne Państwowego Instytutu Geologicznego PIB w ramach lekcji „Pracownia badań laboratoryjnych”. W muzeum można zobaczyć ekspozycje związane z historia naturalną Ziemi i jej zasobami. Piękna sala wystawowa, wspaniale wyeksponowane okazy skał, skamieniałości i minerałów robiły wrażenie nie tylko swoim wyglądem ale również wiekiem- milionów lat. Wszyscy …

lekcja „Pracownia badań laboratoryjnych”.  Czytaj dalej »

Nasze kierunki kształcenia

Technikum Ogrodnicze

Technik weterynarii

Nauka w technikum w zawodzie technik weterynarii trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w zakresie dwóch kwalifikacji
Dowiedz się więcej
Technikum Ogrodnicze

Technik Ogrodnik

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Architektury Krajobrazu

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Technik Ochrony Środowiska

Nauka w technikum w zawodzie technik ochrony środowiska trwa 5 lat. W trakcie nauki w szkole uczeń może przystępować do egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie w zakresie kwalifikacji
Dowiedz się więcej

Nasze osiągnięcia

Zajęliśmy jako technikum 52 miejsce na Mazowszu (rok temu 112). Jesteśmy dumni z naszej pozycji rankingowej, na którą składają się wyniki maturalne i pomyślnie zdane egzaminy zawodowe. W tym roku będziemy dalej solidnie pracować, aby w przyszłości udało się zdobyć srebrną, a nawet złotą tarczę! Sukces jest blisko!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę

Technikum ogrodnicze oferuje Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Budynek dydaktyczny, 4-ro kondygnacyjny.

Pracownie przedmiotowe

Lokalizacja

Basen pływacki

Obiekty sportowe

Pracownie przedmiotowe

Przewiń do góry