Osoby, które nie zdały EPKwZ w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br. odpowiednio do dyrektora macierzystej szkoły albo do dyrektora okręgowej komisji egzaminacyjnej.
Deklarację będzie można złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail odpowiednio do sekretariatu szkoły albo OKE.
Adres, na który można wysłać wypełnioną i podpisaną deklarację: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga,

Uczniowie, którzy zdawali egzamin zawodowy w sesji zimowej 2020 zostaną poinformowani o wynikach egzaminów indywidualnie poprzez konto w Librusie w dniu przesłania wyników przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną ( aktualny termin-20 marca 2020 r.) .

Absolwenci, którzy zdawali egzamin zawodowy w sesji zimowej 2020 zostaną poinformowani o wynikach egzaminów mailowo.

Jeżeli uczeń/absolwent był na liście zdających w sesji zimowej 2020 i :

- nie zdał egzaminu ( lub jego jednej części)

- nie był na egzaminie( lub jego jednej części)

i chce przystąpić do niego w sesji letniej 2020 - powinien złożyć deklarację.

Deklaracje należy składać w dniach 26, 27 marca 2020 w sekretariacie szkoły.

Druk deklaracji do pobrania.

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU

Przed chwilą Sejmik Województwa Mazowieckiego przyznał 4 mln zł na modernizację wraz z zagospodarowaniem terenu oraz dostosowaniem budynku Zespołu Szkół Nr 39 przy ul. Bełskiej 1/3 w Warszawie na potrzeby kształcenia w zawodach związanych z ogrodnictwem. Mamy pieniądze na nowe szklarnie.

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.