Dzielimy się wspaniałą wiadomością o nawiązaniu współpracy z bardzo ważną w stolicy instytucją - Zarządem Zieleni m. st. Warszawy!

Uwaga tegoroczni maturzyści! Jeśli występuje sytuacja, w której ze względów zdrowotnych nie możecie zakrywać usta i nosa, powinniście to zgłosić dyrektorowi szkoły nie później niż do 29 maja 2020 r.

#Zostańwdomu to dobra okazja żeby uruchomić skarbnicę kreatywnych pomysłów i spędzić czas wymyślając, projektując, tworząc! A co wymyślać, projektować lub tworzyć? np. rozmaite wersje logotypu naszej szkoły! Prezentujemy kilka ciekawych pomysłów naszej młodzieży - chętnych zapraszamy do przesyłania prac - najciekawsze projekty zostaną opublikowane i nagrodzone wysokimi ocenami. Tomasz Pilikowski (pan od plastyki)

Jest gdzieś piękniejsza wiosna? <3
zdj. D. Woluntarska

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.