foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

Spotykamy się dzisiaj na uroczystej akademii z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystości poświęconej ojczyźnie i wolności. 11 listopada to symbol miłości ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i symbol zwycięstwa.
Odśpiewany hymn państwowy, to symbol narodowy. Oddajemy go wszystkim Polakom, tym, którzy odeszli i tym, którzy żyją obecnie.

Czytaj więcej: Przemówienie z okazji 100 lecia Niepodległości

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i przedstawiciele samorządu uczniowskiego w rocznicę odzyskania niepodległości posadzili grab (grab pospolity - Carpinus betulus) - piękne drzewo, które będzie rosło przez kolejne stulecia. zdjęcia Jerzy Fiszer (kl. IV T)

Na Bełskiej, tak jak w każdej szkole w Polsce świętowaliśmy najważniejsze święto wszystkich Polaków - 100. rocznicę odzyskania niepodległości. W części artystycznej kl. II a TW pod kierunkiem p. prof. Magdaleny Chomickiej przedstawiła piękną polską poezję i utwory muzyczne.

Czytaj więcej: Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Uczniowie z Gimnazjum nr 48 w Kijowie przesyłają Polsce życzenia z okazji odzyskania niepodległości. Dziękujemy Ирина Нагорнюк!

Bilans meczy dziewczyn wychodzi baaardzo na plus. Jest to 5 meczy wygranych na 5 rozegranych. Rozpoczęła się już druga tura. Mecz rewanżowy, który miał miejsce niedawno, niestety przegrały w tie-breaku 15:13 😞. Głowa do góry i dalej gramy ! 😁

W ramach obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie klas II - IV wzięli dziś udział w konkursie "100 zadań na 100-lecie". Przedstawiciele klas rozwiązywali dzielnie zadania przygotowane przez nauczycieli matematyki.

Czytaj więcej: "100 zadań na 100-lecie"

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.