Strona główna

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Szanowni Państwo, 

Dzielę się z Państwem radością otrzymania nagrody Burmistrza. Sukces ten jest wynikiem spotkania się talentów nauczycieli i uczniów naszej Szkoły. Wyróżnienie władz dzielnicy pokazuje, że kierunek naszych działań jest słuszny. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz budowania jakości Technikum Ogrodniczego.

Dorota Nasierowska, Dyrektor Szkoły

Czytaj więcej: Nagroda Burmistrza dla Pani Dyrektor

11.06.2017 roku klasa 1B TW była na wycieczce w warszawskim ZOO z wychowawczynią Bożeną Banaszek oraz Hanną Zabżą. Uczniowie zapoznawali się z różnorodnością zwierząt, obserwowali dobrostan i zachowania zwierząt. Ponadto mieli okazję zobaczyć karmienie hipopotama.

 Bożena Banaszek

W dniach 19-21 kwietnia 2017 r. uczestniczyłyśmy w seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa „Hortiterapia. Innowacyjne wykorzystanie ogrodów i roślin”.

Szkolenie było zorganizowane przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie i odbywało się w Olsztynie w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Zajęcia były bardzo intensywne, prowadzone przez pracowników naukowych Uniwersytetu. Atmosfera spotkań była bardzo sympatyczna, wszyscy uczestnicy byli bardzo zainteresowani omawianymi tematami i przeprowadzanymi ćwiczeniami. Hortiterapia – to nowy kierunek studiów ogrodniczych, cieszący się coraz większą popularnością.

 Co to jest HORTITERAPIA?!

Czytaj więcej: HORTITERAPIA?

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.