foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 1 marca 2018 r. klasa 2 toś odwiedziła targi „Ekotech” i „ENEX Nowa Energia” w Kielcach. Na targach uczniowie poznali najnowsze technologie recyklingu odpadów i odzysku surowców oraz ekologiczne sposoby produkcji i wykorzystania energii. Mogli również na żywo zobaczyć jak działa linia odzysku miedzi z przewodów elektrycznych i wziąć udział w konkursach dla zwiedzających Targi Kielce. Opiekun Anna Pomorska

W dniu 22 lutego odbyły się warsztaty ogrodnicze poświęcone ochronie roślin. Okazuje się, że można chronić rośliny w sposób przemysłowy - chemiczny i tradycyjny - metodami naszych babć. Zajęcia prowadziły p. prof. E. Rojek i p. prof. D. Woluntarska.

Obserwując zmiany na rynku pracy, intensywność społecznego trendu poszukiwania ekologicznej i zdrowej żywności oraz różnorodność działań podejmowanych na rzecz i w związku ze środowiskiem naturalnym Technikum Ogrodnicze w Warszawie – szkoła od 80 lat ucząca w zawodach przyrodniczych - rozpoczyna kształcenie w zawodzie technik agrobiznesu.

Czytaj więcej: Technik Agrobiznesu - nowy zawód

POT WIÓRY DOBRA ENERGIA !!! 💪 Te trzy rzeczy towarzyszyły w sobotę (!) uczniom naszej szkoły przy realizacji projektu ,,Kącika Relaksu’’. Wszyscy ciężko pracowali, dużo udało nam się zrobić, ale do oczekiwanego efektu trzeba będzie włożyć jeszcze dużo pracy 🙂 Paweł Ostrowski - przewodniczący samorządu.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.