Strona główna

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W konkursie leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego dla klas 1-3 udział wzięło 34 uczniów. Celem konkursu było zmotywowanie uczniów do utrwalenia i poszerzenia wiedzy z zakresu słownictwa i gramatyki języka angielskiego. Obejmował on różne typy zadań, np. test wyboru - wybór odpowiedniej formy gramatycznej, słowotwórstwo – wstawienie odpowiedniej formy wyrazu w zdaniach, uzupełnianie zdań właściwymi wyrazami spośród podanych, wstawianie brakujących wyrazów w zdaniach, itp. 

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Czytaj więcej: Wyniki szkolnego konkursu z języka angielskiego

W dniu 30 maja 2017 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką Beaty Borkowskiej i Agnieszki Miksztal wzięli udział w Mistrzostwach Mokotowa w Lekkiej Atletyce. Najlepszy wynik osiągnął Stanisław Kochman zajmując II miejsce w biegu na 100 metrów. Wysokie miejsce zajęła również Aleksandra Madejska w biegu na 800 metrów, będąc wśród pierwszych pięciu dziewcząt. Do startu zgłosili się głównie uczniowie klas pierwszych, co świadczy o tym, że mamy szansę na podium w przyszłych Mistrzostwach.

Serdecznie dziękuję za uczestnictwo i gratuluję!

Beata Borkowska 

 

PROSIMY O PAŃSTWA GŁOSY NA PROJEKT

"SPORT WŚRÓD ZIELENI - SIŁOWNIA PLENEROWA NA BEŁSKIEJ"

W RAMACH BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO M. ST.  WARSZAWY

W dniach 14 -30 czerwca osoby mieszkające na terenie Warszawy mogą oddać swój głos i poprzeć budowę siłowni plenerowej obok naszej szkoły. Siłownia będzie otwarta także dla okolicznych mieszkańców, dlatego prosimy wszystkich naszych Sąsiadów i Przyjaciół o zagłosowanie.  

 TU KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ NA NASZ PROJEKT 

Czytaj więcej: PROJEKT "SPORT WŚRÓD ZIELENI - SIŁOWNIA PLENEROWA NA BEŁSKIEJ"

Klasa I a TW (technik weterynarii) na wycieczce zawodowo - integracyjnej w Dziemianach. Dzień Pierwszy: rozeznanie terenu, wizyta w stajni, przypomnienie wiadomości z anatomii konia, mnóstwo zabawy i śmiechu. Dzień drugi - pogadanka o krowach, skosztowanie regionalnego mleka, badanie oborowe mleka, zajęcia z behawioru konia, osłuchiwanie kliniczne konia, badanie konia, czyszczenie konia... i wiele wiele innych. A na koniec dnia integracja przy ognisku. Niestety, po długim spacerze dookoła jeziora wracamy do domu... buuuu.

Agnieszka Tchorek 

 

Szanowni Państwo, 

z radością informuję, że realizowany w szkole projekt "Ogród społecznościowy" został nagrodzony w konkursie "Szkoła zawodowa najwyższej jakości" dyplomem w kategorii "Dobra praktyka".

Dziękuję p. Danucie Woluntarskiej i p. Ewie Rojek za pracę w tym ogrodzie i gratuluję sukcesu! Dziękuję również p. Aleksandrze Baścik - Wieczorek za współtworzenie założeń i celów tego projektu. 

Wyróżnienie w tym ogólnopolskim konkursie jest dla nas bardzo ważne, gdyż jesteśmy jedną z dwóch nagrodzonych szkół warszawskich i jedyną na Mokotowie, która uzyskała dyplom!

Dorota Nasierowska 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.