foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Święto Szkoły to radość całej społeczności szkolnej a także tych, którzy są związani ze szkołą wspomnieniami. W dniu 16.10. odwiedzili nas absolwenci - p. Maciej Osuchowski, który ukończył szkołę w 1971 r. jako uczeń pierwszego rocznika, który zdawał maturę w nowym budynku przy ul. Bełskiej. Pan Maciej przepracował w zawodzie ogrodnika przeszło 40 lat i mimo, że jest na emeryturze, ciągle jest aktywny zawodowo. Zechciała nas odwiedzić również p. Paulina Prus (laureatka Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych) - studentka na Wydziale Architektury SGGW, p. Łukasz Wardecki student wydziału leśnego SGGW i pasjonat świata zwierząt. Nasi absolwenci opowiedzieli o wspomnieniach związanych ze szkołą, podkreślając dużą rolę "Bełskiej" w ich życiu. Znaleźli dla nas chwilę p. Maciej Kubaszewski, absolwent szkoły (Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych) i Wydziału Architektury SGGW i p. Barbara Górska.

Czytaj więcej: Święto Szkoły

Informacja o warsztatach KCER dla nauczycieli uczących w szkołach kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu

W dniach 25-27 września 2017 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dla nauczycieli szkół kształcących w zawodzie technik architektury krajobrazu pt. „Wybrane aspekty aranżacji i budowy drobnych form architektonicznych w założeniach ogrodowych". Organizatorem warsztatów było Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

Czytaj więcej: Warsztaty KCER

Dzieci z Przedszkola Nr 344 z ul. Spartańskiej szukały jesieni. Znalazły ją w naszej szklarni.

Powstanie Warszawskie uznawane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w najnowszej historii Polski, które kształtuje polską tożsamość. Niestety, wśród kolejnych pokoleń świadomość jego znaczenia stopniowo zanika. Aby dać wyraz wdzięczności, pamięci i szacunku dla tego wydarzenia, uczniowie Technikum Ogrodniczego uczestniczyli w akcji wysyłania kartek do Powstańców Warszawskich.

Czytaj więcej: "BohaterON – włącz historię!”

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.