foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 21 lutego uczniowie z klas 2aTAK, 2TO oraz 2bTW przyjęli zaproszenie do Soplicowa! Młodzież uczestniczyła w spektaklu Narodowego Teatru Edukacji pt. "Pan Tadeusz".
Aktorzy postawili sobie za cel ambitne zadanie, aby w nowej inscenizacji teatralnej, ukazać całe bogactwo gatunkowe utworu Adama Mickiewicza. W cyklu 12 scen-obrazów przedstawiono główne wątki składające się na ponadczasowe arcydzieło.
Gra aktorska, szczególnie postacie Telimeny i Gerwazego oraz oryginalna scenografia dopełniły wrażeń artystycznych.

20.02.19 w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Warszawie odbył się etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.  Na to wydarzenie przybyło kilkadziesiąt uczniów z różnych szkół Mazowsza. Uczestnicy zmagali się z pytaniami z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czytaj więcej: Poznaj swoje prawa w pracy

Co artysta ma na myśli? Czyli autorskie spotkanie z Wojtkiem Miłoszewskim. 

W ostatnich dniach przed feriami na miłośników literatury Zespołu Szkół nr 39 czekała nie lada gratka. Na zaproszenie  p. dyrektor Doroty Nasierowskiej biblioteka szkolna gościła Wojtka Miłoszewskiego, polskiego scenarzystę, dramaturga, współczesnego autora trzech powieści.

Czytaj więcej: Spotkanie z Wojtkiem Miłoszewskim

Walentynki a my znowu gramy w siatkówkę. W czwartek grały klasy 1aTAK, 2TO/TOŚ, 3aTW, 4TO. Mecze były zaciekłe i bardzo emocjonujące. Gracze nie mogli sobie pozwolić na rozkojarzenie na boisku, gdyż każdy punkt mógł przeważyć, czy znajdą się w kolejnym etapie, czy też nie. Dalej przechodzą klasy 4TO i 1aTAK. Poziom był tak wyrównany, że nie dało się przewidzieć wyników końcowych. Tablice z wynikami się kończyły, a oni grali dalej. Teraz tylko czekamy na termin kolejnego etapu. Niech wygra najlepszy, powodzenia!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.