foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Firma Mggp Aero Sp. z o.o. szuka osób do pracy przy terenowej inwentaryzacji drzew na terenie Warszawy. Praca opiera się na systemie pomiarowym zaimplementowanym w smartfonie (zapewniamy niezbędny do pracy sprzęt). Praca co najmniej do połowy listopada. Od operatorów oczekujemy odpowiedzialności i sumienności w wykonywanych zadaniach. Przed przystąpieniem do prac każdy przejdzie szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Preferowana dyspozycyjność kandydata to 5 dni w tygodniu po 8 godzin, które można ustawiać indywidualnie. Wszelkie pytania prosimy kierować na:

adres e-mail: 

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub pod numerem telefonu:

  • 539 670 667

Z okazji Europejskiego Dnia Języków obcych 26 września 2020 uczniowie naszego technikum pogłębiali wiedzę o krajach niemieckojęzycznych i zostali nagrodzeni bardzo dobrymi ocenami🙂 


Z okazji Europejskiego Dnia Języków obcych 26 września 2020 uczniowie naszego technikum wzięli udział w konkursach i quizach na temat znajomości języków obcych oraz kultur i tradycji w krajach anglojęzycznych. Uczniowie przygotowali ciekawe plakaty oraz QR code quiz z sentencjami w języku angielskim. Poniżej krótka fotorelacja z dni językowych. Stay tuned and learn languages 👌


Drodzy Uczniowie,
w ramach obchodów tegorocznego Europejskiego Dnia Języków Obcych Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu organizuje konkurs plastyczny homonimów niemieckich.
W ramach konkursu należy wyszukać niemieckie homonimy, przedstawić je w dowolnej technice artystycznej i umieścić w odpowiednim kontekście w zdaniu - dodając krótki opis. Z najciekawszych 12 prac stworzony zostanie homonimowy kalendarz na 2021 rok.

Czytaj więcej: konkurs plastyczny homonimów niemieckich

W Zespole Szkół nr 39 odbywa się akcja Akcja ekologiczna Sprzątanie świata 2020 pod hasłem Plastik? Rezygnuje, Redukuje, Segreguję.
Na zajęciach przedmiotów przyrodniczych w tygodniu poprzedzającym datę 18-20.09 2020r. odbywają się pogadanki inspirujące do unikania używania jednorazowych przedmiotów z plastiku- butelek, torebek wykonanych z folii  i motywujące do  używania przedmiotów wielokrotnego użytku.Plastik rozkłada się w przyrodzie przez setki lat. Młodzież zachęca do segregacji w szkole i gospodarstwach domowych,ponieważ pozwoli to na zaoszczędzenie surowców i energii potrzebnych do produkcji jednorazowych przedmiotów plastikowych i sprawi że świat będzie czysty i piękny.

Czytaj więcej: Akcja ekologiczna

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.