foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                   

 

Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni... A nie! Nie wszyscy, bo tylko 42 osoby i nie na wakacje, tylko na praktykę zawodową do Grecji w ramach projektu Erasmus+ (pierwszy raz w historii szkoły 🍀)! Nasi młodzi architekci krajobrazu, ogrodnicy i weterynarze jadą właśnie na Riwierę Olimpijską do miasta Leptokarya, by się tam uczyć nowych umiejętności zawodowych, poznawać kulturę i cieszyć się słońcem.

Co nowego u TOŚ-ków ?

W dniach 15-16 maja 20 uczniów z zawodu technik ochrony środowiska odbyło bezpłatne szkolenie na operatora wózków jezdniowych (popularnie zwanych widłowymi). Szkolenie to zakończyło się egzaminem przeprowadzanym przez Urząd Dozoru Technicznego. Daje on uprawnienia do pracy z użyciem takich pojazdów.

Czytaj więcej: Szkolenie na operatorów wózków jezdniowych

Czy Technikum Ogrodnicze na Bełskiej może stać się Szkołą Mistrzostwa Językowego? Z przyjemnością informujemy, że MOŻE! W naszej szkole, od listopada do maja, realizowany był projekt pt. "Szkoła mistrzostwa językowego", w którym brali udział reprezentanci klas 2aTWp oraz 3aTW. Projekt współtworzony był z Fundacją Języka Polskiego oraz studentami Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Czytaj więcej: "Szkoła mistrzostwa językowego"

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.