foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dnia 8 maja uczniowie klasy 2 kształcący się w zawodzie technik ochrony środowiska uczestniczyli w Ogólnopolskiej konferencji „Praca w ochronie środowiska” na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Podczas konferencji udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Nasza szkoła jak co roku przystąpiła do konkursu historycznego Katyń Prawda i Pamięć. Uczennica klasy 2 TWB Daria Damazyn została laureatką tego konkursu. W nagrodę w dniach 22 kwietnia - 25 kwietnia 2018 roku uczestniczyła w wyjeździe na Ukrainę. Odwiedziła Kijów, słynny Majdan, cmentarz polski w Bykowni oraz mogła przysłuchiwać się lekcjom z  języka polskiego w jednej ze szkół ukraińskich.

Dnia 20 kwietnia 2018 roku w eliminacjach okręgowych XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych uczestniczyli uczniowie:

w bloku: architektura krajobrazu Dominika Dylewska kl. IV a TAK, Joanna Sadura  kl. III T/ TAK

Czytaj więcej: OWiUR 2018

W dniu 27.04 pożegnaliśmy uczniów klas IV. Przed nimi matura i całe dorosłe życie. Życzymy powodzenia i sukcesów!

W dniu 20 kwietnia , na dużej przerwie, w ramach obchodów Dnia Ziemi,  klasy II i III toś zorganizowały happening „Ratujmy Serce Karpat”  podczas którego uczniowie z zawodu technik ochrony środowiska informowali innych o możliwości poparcia petycji w sprawie utworzenia  w okolicach Przemyśla, Turnickiego Parku Narodowego.  Petycję przygotowała organizacja WWF, a u nas można ją było podpisać dzięki tabletom, które otrzymała klasa  II T za udział w programie „Przedsiębiorcza Młodzież” i pomocy naszego informatyka – pana Arkadiusza Kusaka.

Czytaj więcej: Jak obchodziliśmy Dzień Ziemi?

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.