foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 19 października uczniowie klasy 3a profilu technik weterynarii udali się na wycieczkę zawodową do Kliniki Chorób Koni w Warszawie.
Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wyglądają sale operacyjne dla dużych zwierząt, sale do diagnostyki obrazowej, gdzie wykonuje się RTG koni, tomografie komputerową oraz zakład rozrodu i laboratoria. Poznali też aktualnych końskich pacjentów przebywających na terenie Kliniki.
Olga Dusińska

 

Dziś 25 października w dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt i jednocześnie w Dzień Kundelka klasa III a TW zorganizowała spotkanie dla klas weterynaryjnych z p.Olgą Siporską, założycielką Fundacji Zwierzęta Sulejówek. Pani Olga opowiadała o trudach z jakimi musi na co dzień walczyć, pracując w fundacji.

Czytaj więcej: Dzień Kundelka

W ostatni wtorek 23 października klasa 1 TO uczestniczyła w lekcji  z przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości w nietypowej scenerii –w  murach Uczelni Łazarskiego. Zajęcia nt. Prawa konsumenta przeprowadziła pani Ewelina Milan – pracownik naukowy tej uczelni. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach, poznali uprawnienia konsumentów oraz sposoby ich wykorzystania w praktyce. Bożena Banaszek

W dniu 19 października 2018 r. obchodziliśmy Dzień Krajobrazu, którego inicjatorem jest Generalna Dyrekcji Ochrony Środowiska. W tym roku hasłem przewodnim obchodów były ” Usługi krajobrazowe”. Interpretacja tego hasła zależy od naszego stosunku do krajobrazu – architekci krajobrazu mogą pomyśleć o usługach, które mogą wykonać projektując i urządzając tereny zieleni.

Czytaj więcej: Dzień Krajobrazu

Sparing z Królówką nieudany. Panowie przegrali niestety 😞, ale nie poddają się i walczą dalej.

Zdjęcia Marta Huryn 1B TW Voldi Ridlle

Klasa IV TO w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.