foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

22 września klasa 3 T / tak odwiedziła Dom Lekarza Seniora. Uczniowie zajęli się  porządkowaniem ogrodu otaczającego Dom.

W dniu 22 września odbyły się wybory nowego Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w ZS nr 39. Znaczącą ilością głosów wygrał Paweł Ostrowski z klasy 3T zostając Przewodniczącym a jego zastępcą został Franciszek Staniak z klasy 2aTAK. Maksymilian Graczyk z kl. 2aTAK oraz Marcin Koperski z kl. 3aTAK weszli w skład Prezydium. 

Dziękujemy komisji wyborczej za przeprowadzone wybory, a nowej zmianie gratulujemy i życzymy wielu pomysów.

Opiekunowie SU

Wśród bloków, zaułków, ogrodów – jesienne impresje Mokotowa

Organizatorem konkursu „Wśród bloków, zaułków, ogrodów – jesienne impresje Mokotowa” jest Technikum Ogrodnicze przy Zespole Szkół nr 39 w Warszawie, ul. Bełska 1/3.

Celem konkursu jest pobudzanie wśród młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wrażliwości, wyobraźni i aktywności twórczej w dziedzinie plastyki i fotografii, zainteresowanie dniem codziennym, historią, przyrodą i ciekawymi miejscami Mokotowa, oraz rozbudzanie pasji obserwacji życia, pasji historycznych, przyrodniczych i  artystycznych.

Czytaj więcej: KONKURS PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNY

W dniach 12-13 września 2017 r. klasa 4T i reprezentacja klasy 3T odwiedziła Kazimierz Dolny i okolice. Chociaż pierwszego dnia pogoda nie zachęcała do spacerów, nie poddaliśmy się i obejrzeliśmy największe atrakcje tego miasta oraz przeszliśmy jednym ze wąwozów lessowych, z których słyną okolice Kazimierza. Drugiego dnia wspaniała pogoda sprzyjała naszej 12 kilometrowej wędrówce do Janowca. Wisłę pokonaliśmy promem, z pokładu którego roztaczają się przepiękne krajobrazy na "dwa brzegi". Wspinaczka na wzgórze janowieckie, gdzie stoi zamek, również została nagrodzona przepięknym widokami z ostatniej kondygnacji krużganków.
Opiekunowie: Hanna Zabża i Anna Pomorska

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2017 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.