foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... w naszej szkole też. :-) Nadzwyczaj wspaniałe jasełka odbyły się na Bełskiej, być może za sprawą cudownych aniołów, które przyłączyły się do chóru śpiewającego prześliczne pastorałki, a może wzruszającego przedstawienia o oczekiwaniu i świętowaniu, być może tez dzięki wspólnemu śpiewaniu (i tańczeniu - III a TW ;-) ) w konkursie kolęd i pastorałek. To był świąteczny, rodzinny i wzruszający dzień... dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem. <3 zdj. J. Fiszer

Świątecznie i radośnie było na Bełskiej w czwartek, gdy przedstawiciele wszystkich klas stanęli do konkursu na najpiękniejszy stroik świąteczny. Komisja konkursowa stwierdziła, że z roku na rok poziom estetyczny stroików jest coraz wyższy. Brawa dla wszystkich, którzy wykazali się zdolnościami artystycznymi.

6 grudnia w naszej szkole odbył się mikołajkowy turniej pływacki. Oprócz naszych uczniów brali udział też zawodnicy z XLII liceum im. Marii Konopnickiej. Każdy uczestnik mógł wybrać sobie dwie kategorie, w których brał udział. Walka była zacięta, emocje sięgały zenitu. Jesteśmy dumni z naszych zawodników, którzy zajęli świetne miejsca. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział. Oto jak wyglądało podium w poszczególnych stylach.

Czytaj więcej: WYNIKI MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU PŁYWACKIEGO

W dniu 4 grudnia 2018 r. klasa 2 TO/TOŚ wzięła udział w lekcji muzealnej na wystawie czasowej „Krzycząc: Polska! Niepodległa 1918” w ramach edukacji patriotycznej z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości w Muzeum Narodowym.

Podczas lekcji pt. "Niech się Polska przyśni Tobie" uczniowie mogli obejrzeć dzieła m.in. Jacka Malczewskiego, Zofii Stryjeńskiej, Tadeusza Makowskiego, Witolda Wojtkiewicza i wielu innych artystów

Czytaj więcej: Lekcja muzealna „Krzycząc: Polska! Niepodległa 1918”