foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                        

W kobietach tkwi niesamowita siła!
Oto biografie niezwykłych kobiet, które dzięki swej determinacji przebiły się przez hermetyczny świat mężczyzn i udowodniły,
że wcale nie są słabą płcią!

Katolicyzm posiada w swoim kalendarzu liturgicznym dwa szczególne dni.
1 listopada to Uroczystość Wszystkich Świętych, w czasie której wspomina się wszystkich zbawionych nieznanych z imienia, ale ujmowanych jako zbiorowość wielu pokoleń chrześcijan. Ludzie ci przeszli przez śmierć i osiągnęli przez swój życiowy wybór świętość w wieczności.
2 listopada to Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli dzień poświęcony wszystkim zmarłym, których znaliśmy lub co do dalszego ich losu nie mamy pewności.

Czytaj więcej: Pamiętamy...

"Człowiek żyje dopóty, dopóki trwa pamięć o nim"
Są w życiu dni radosne, jak i te pełne smutku i melancholii. W te listopadowe dni, kiedy to przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, wzdychamy, tęsknimy i odchodzimy. Niestety życie ma swój początek i swój koniec. Tylko od nas zależy, co ocalimy i o czym będziemy pamiętać. Pamiętajmy o wszystkich, których już nie ma wśród nas. W ten niezwykły, pełen zadumy i refleksji dzień spotkaliśmy się na Cmentarzu Powązkowskim przy grobie patrona naszej szkoły prof. Edmunda Jankowskiego.

Czytaj więcej: Pamiętamy...

Szanowni Państwo,
dzielę się wspaniałą wiadomością: p. prof. Magdalena Cupryjak-Puchała, p. wicedyrektor Agnieszka Rutkowska-Gołowin oraz p. wicedyrektor Agnieszka Tchorek otrzymały nagrodę Burmistrza dzielnicy Mokotów!
Jestem ogromnie szczęśliwa, że Ich praca została doceniona. To niezwykłe Kobiety - czułe i wrażliwe na ucznia, życzliwe, pracowite, profesjonalistki w swoim zawodzie, mądre i piękne.
Czuję wielką radość, że mogę pracować z najlepszymi. To One dają mi siłę i wsparcie - dziękuję. ❤
W kobietach jest MOC!

Dorota Nasierowska, dyrektor szkoły

 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.