foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 19.09. 2018 roku na terenie Dolinki Służewieckiej odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięła także reprezentacja naszej szkoły. Młodzież zaprezentowała się bardzo dobrze. Uczennica klasy 1a TW - Malwina Szklarek zajęła III miejsce w biegu na dystansie 1000 metrów. Dwoje uczniów zakwalifikowało się do dalszego etapu. Skład reprezentacji Technikum Ogrodniczego:

Czytaj więcej: Biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

W piątek 05.10 w naszej szkole odbywała się co roczna integracja klas pierwszych. Samorząd uczniowski zorganizował mnóstwo gier, które miały za zadanie budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania oraz poczucie własnej wartości. Wszyscy świetnie się bawili. Zakończeniem integracji był szkolny grill ze słodkim poczęstunkiem. P. Ostrowski

Różnorodność językowa, wielojęzyczność i nauka języków obcych przez całe życie: to najważniejsze przesłanie w Europie każdego 26 września, w dniu ogłoszonym przez Radę Europy – Europejskim Dniem Języków, który był obchodzony również w naszej szkole.

Czytaj więcej: Różnorodność językowa

8 października odbył się drugi z kolei mecz naszych dziewcząt. Zostaliśmy ciepło przyjęci przez gospodarzy - Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu. 
Nasze siatkarki szły jak burza. Punkt za punktem. Zdarzały się straty piłki, ale tak niefortunne, że nie będę ich przytaczać (jak taczkę 😉).

Czytaj więcej: Drugi mecz naszych dziewcząt

Dnia 09.10.2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem klas pierwszych.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, przedstawiciele klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Przyrzekali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania wszyscy uczniowie klas pierwszych stali się częścią społeczności szkolnej.

Czytaj więcej: Dzień Komisji Edukacji Narodowej 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.