foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 28 listopada 2018 roku reprezentacja Szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu. 

Uczennica klasy 3aTW Karolina Karasińska zajęła I miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym. Pozostała młodzież zaprezentowała się bardzo dobrze zajmując punktowane miejsca w swoich konkurencjach. Wszystkim reprezentantom gratulujemy postawy i liczymy na medale już za rok.  Katarzyna Zdziarska

Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną z okazji 150 rocznicy urodzin Wyspiańskiego:
- konkurs plastyczny Być jak Wyspiański
- konkurs pięknego czytania poezji Wyspiańskiego 
 Wyspiański wielkim poetą też był
Szczegółowe informacje o konkursach zamieszczone są na Librusie, a także udzielają ich nauczyciele bibliotekarze

To już 18. finał Szlachetnej Paczki. Pomimo ponurej, deszczowej pogody w magazynach Szlachetnej Paczki panowała radosna, świąteczna atmosfera.

Uczniowie klasy 3 B TW oraz przedstawiciele Samorządu Szkolnego, którzy zainicjowali tę wspaniałą inicjatywę, wiedzą, że to ważne i potrzebne działanie. „Staramy się czynić dobro i wierzymy, że ono powraca” to hasło przewodnie naszych działań.

Czytaj więcej: Finał Szlachetnej Paczki

Nasza Szkoła po raz kolejny bierze udział w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa” realizowanym we współpracy z  Okręgowym Inspektoratem Pracy.

Celem programu jest kształtowanie świadomości zagrożeń występujących w środowisku pracy, a także podniesienie poziomu wiedzy wśród młodzieży szkolnej z zakresu prawnej ochrony pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czytaj więcej: Konkursy ekonomiczne

Czytać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej...
Reprezentanci klas pierwszych sprawdzili swój poziom rozumienia czytanego tekstu podczas Szkolnego konkursu "Czytanie ze zrozumieniem na etapie klasy 1."
Tym razem młodzież zmierzyła się z tekstem Krzysztofa Szymborskiego "Dzikie słówka" - kilka lat temu tekst był wykorzystany na maturze pisemnej z języka polskiego.

Czytaj więcej: Czytanie ze zrozumieniem na etapie klasy 1

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.