foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Weronika i Łukasz z kanału @WarsawSpiders organizują akcję charytatywną - wsparcie dla naszej szkolnej pasieki. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmu, dla osób biorących udział w loterii przewidziane są nagrody bardzo cenne nagrody. 🙂 Szczegóły u nich w filmie na https://youtu.be/b9dZbA6HKM4
Zapraszamy i polecamy ta cenną i wspaniałą inicjatywę miłośników stawonogów.

5 czerwca 2019 roku klasa II A TW uczestniczyła w zajęciach terenowych z zakresu chowu, rozrodu i inseminacji zwierząt. Organizatorami wyjazdu byli Magdalena Chomicka oraz Marek Mokos. Pierwsza część zajęć odbyła się w Ośrodku Hodowli Zwierząt Zawodowych w Chodeczku. Młodzież miała okazję powtórzyć zagadnienia związane z chowem bydła mlecznego, w tym warunkami utrzymania, żywieniem, rozrodem, odchowem cieląt oraz techniką pozyskiwania mleka.

Czytaj więcej: Zajęcia terenowe z zakresu chowu, rozrodu i inseminacji zwierząt

W dniach 7-8 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyły się eliminacje centralne XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.
Naszą szkołę w bloku ogrodnictwo reprezentowali uczniowie z klasy 3 TO:
- Adrian Polewski – zajął 3 miejsce i uzyskał tytuł laureata
- Tomasz Górnicki- uzyskał tytuł finalisty
Gratulujemy sukcesu.
Ewa Rojek

Niepowtarzalne emocje i niezapomniana zabawa. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na ten mecz. Drużyna uczniów prowadziła, jednak nie chcieli oni zakończyć tego starcia tak szybko, więc poświęcili kilka punktów, by grać dalej. Nauczyciele mimo początkowych strat szybko nadrobili braki. Poświęcenie ze strony uczniów, jak i nauczycieli było wielkie.

Czytaj więcej: Niepowtarzalny mecz

Podczas pikniku w naszej szkole odbył się również mały turniej w piłce siatkowej. Nasza męska drużyna zmagała się z trzema przeciwnikami. Każdy mecz był wyjątkowy i niepowtarzalny. Zawodnicy dawali z siebie wszystko. Były cztery drużyny Malin Team, drużyna z Parczewa, UKS oraz drużyna naszych absolwentów. Czwarte miejsce zajęła nasza drużyna UKS. Chłopcy dziękujemy, że walczyliście.

Czytaj więcej: Mały turniej w piłce siatkowej

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.