foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                        

Technika kalki przebitkowej oraz tuszu i patyka. ❤ kto tak umie?

Zanim nasi architekci krajobrazu zaczną projektować, muszą nauczyć się rysować. A późnej muszą ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Prace pod kierunkiem p. D. Woluntarskej - widok za oknem, bryły, technika ołówka, nauka perspektywy. Podziwiamy!

W dniu 15 października świętowaliśmy w szkole Dzień Nauczyciela, co prawda dużo skromniej niż zwykle, ale nie mniej uroczyście. Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i oficjalnie stali się ważną częścią "bełskiej" społeczności. Młodzież klas 2 o profilu technik ogrodnik przygotowała krótką część artystyczną.

W dniu 5 października w Naszej Szkole był obchodzony Światowy Dzień Zwierząt, który zapoczątkował trwający do 11 października Światowy Tydzień Zwierząt.
Głównym celem obchodów Światowego Dnia Zwierząt jest zwrócenie uwagi na problemy zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt i zachęcenie do wspierania ich ochrony. To święto ma także na celu zmianę zachowania ludzi w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Zwierząt

W tym szczególnym dniu Wszystkim Nauczycielom w podziękowaniu za służbę dzieciom, tym starszym i tym młodszym, życzymy, aby ich aktywna i twórcza praca znajdowała uznanie w oczach uczniów oraz była źródłem osobistej satysfakcji

  Uczniowie Zespołu Szkół Nr. 39 w Warszawie

W dniu 02.10.2020 klasy 3 aTW i 3 bTW weterynaryjne odbyły wycieczkę zawodową do Łodzi.
Długo czekaliśmy ale udało się..... Na początek warsztaty przyrodnicze w ogrodzie zoologicznym – „Jak zwierzęta widzą świat” potem Muzeum Fabryki w Manufakturze a następnie lekcja przedsiębiorczości i powrót do przeszłości - gra ekonomiczna w XIX wiecznej Łodzi. Było fajnie.... szkoda że tak krótko.... Poniżej nasza relacja....

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.