foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W naszych szklarniach już zielono i kwitnąco!

Wszystko pięknie rośnie dzięki ogrodnikom i architektom krajobrazu.

Dziękujemy i zapraszamy do naszej galerii!

W związku z licznymi wydatkami szkoły zwracam się z uprzejmą prośbą o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców.

Państwa wpłaty przyczynią się do sfinansowania licznych zobowiązań Rady Rodziców, np. nagród dla uczniów, nagród w licznych konkursach, zapomóg, dofinansowania wycieczek, zakupu książek do biblioteki, prenumeraty czasopism, itp.).

Przewodniczący Rady Rodziców Zbigniew Zabielski

W imieniu Pani Dyrektor Doroty Nasierowskiej oraz Zespołu ds. Promocji Szkoły, serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy tak licznie odwiedzili naszą Szkołę podczas dnia otwartego.

Szczególne podziękowania, za nieocenioną pomoc i wkład pracy w przygotowanie dnia otwartego, należą się wszystkim nauczycielom i uczniom. Dziękujemy! I zapraszamy na Bełską!

Anna Ziółkowska, Przewodnicząca Zespół ds. Promocji Szkoły

Podziękowanie Dyrektora Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno - Społecznych i Szkoleń dla Pani prof. Joanny Widawskiej.

Samorząd szkolny serdecznie dziękuje Pani Dyrektor za remont szatni, na który tak dłuuuuugo czekaliśmy. Mamy wreszcie nową szatnię i szafki zamykane na klucz. 

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która sfinansowała zakup szafek w 50%. Jak widać na zdjęciach jest kolorowo i przyjaźnie. Zniknęły relikty z przeszłości, które straszyły już przy samym wejściu do szkoły. Dziękujemy!

Z przyjemnością odwiedzamy także nowy, pachnący świeżością, sekretariat szkoły i nowy gabinet Pani Dyrektor. Czekamy na kolejne remonty a o wszystkim będziemy was informować.

 

Samorząd Uczniowski

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.