foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

Miło nam poinformować, iż Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy objęło klasy technika ochrony środowiska Honorowym Patronatem.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Alicji Masalskiej oraz Pana Kierownika Macieja Kuchara. Cieszymy się ze współpracy i możliwości podjęcia pracy przez absolwentów kierunku ochrona środowiska!

W dniu 10.06.2016 r. uczniowie klas 1, 2 i 3, kształcący się w zawodzie technik ochrony środowiska, uczestniczyli w lekcji terenowej w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Podczas zajęć uczniowie zapoznali się ze sprzętami pomiarowymi wykorzystywanymi do prowadzenia obserwacji i pomiarów oraz opracowywania prognoz. 

Anna Ziółkowska

„Kucharze Dzieciom” to projekt charytatywny na rzecz lepszego żywienia dzieci zapoczątkowany przez Pana Grzegorza Łapanowskiego i Fundację "Szkoła na Widelcu".

Nauczyciele i uczniowie naszej Szkoły, w ramach realizowanego projektu Gastro Garden, uczestniczyli w akcji na Polach Mokotowskich.

7 czerwca 2016 r. nasz ogród społecznościowy odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 344 przy ul. Spartańskiej 2. Dzieci na zagonach siały nagietki, słoneczniki oraz sadziły kapustę i paprykę.

8 czerwca 2016 r. w naszym ogrodzie pracowały dzieci z 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 119 z Pułku Baszty 3 z Panią Joanną Żabikowską. Uczniowie również rozpoznawali rośliny znajdujące się na terenie parkowym szkoły i szklarni.

Zapraszamy serdecznie wszystkich  zainteresowanych pracą w ogrodzie społecznościowym do Technikum Ogrodniczego przy ulicy Bełskiej 1/3 na Mokotowie!

Danuta Woluntarska

 

Gratulacje dla Jakuba Żylińskiego, ucznia klasy I w zawodzie technik ochrony środowiska, który został laureatem II etapu IV Ogólnopolskiego Turnieju Szkół "EKO" w kategorii techniczno-inżynieryjnej. Turniej zorganizowała Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem w Tucholi.

Jakubowi życzymy dalszych sukcesów  oraz licznych nagród. Jesteśmy dumni, że mamy tak zdolną młodzież!

Dyplom TUTAJ

Anna Ziółkowska

Kolejna, VI edycja Programu Insta.Ling dla Szkół, powoli dobiega końca. 

Przez 3 miesiące anglistki naszej Szkoły propagowały w ten sposób nowoczesną edukację. W dzisiejszych czasach dzięki technologiom mobilnym i telekomunikacji dostajemy do ręki narzędzia, dzięki którym możemy poprawić efekty kształcenia.

Strona www.instaling.pl pomogła nam wprowadzić nowoczesne sposoby uczenia się języków obcych. Kluczowa jest jednak rola nauczyciela, który musi zaplanować, w jaki sposób będzie realizował proces uczenia w równoległych przestrzeniach.

Uczniom gratulujemy systematycznej pracy i wytrwałości we wzbogaceniu słownictwa.

Anglistki

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.