foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

Dnia 3 kwietnia 2019r. uczniowie i uczennice naszej szkoły po raz drugi przystąpili do szkolnego konkursu znajomości gramatyki języka niemieckiego „Mistrz Gramatyki Niemieckiej na Bełskiej”. Do konkursu przystąpiło 25 uczniów z klas 1-3 naszego Technikum. Wszyscy dzielnie zmagali się z tajnikami gramatyki języka Goethego rozwiązując test składający się aż z 70 pytań.

Czytaj więcej: „Mistrz Gramatyki Niemieckiej na Bełskiej”

Wrzucamy zdjęcia z wycieczki klasy 3T do Biblioteki Publicznej ul. Koszykowa. Młodzież była pod wrażeniem, z pewnością odwiedzą bibliotekę jeszcze nie raz. 😁
Wszystkim spodobał się pomysł „zielonej ściany” z żywych roślin, które w naturalny sposób pomagają oczyszczać powietrze w bibliotece.

20 marca Pani Luiza Jabłońska, na ogólnoszkolnym apelu, przedstawiła założenia projektowe do konkursu organizowanego przez BOŚ "Tradycyjny Sad". Uczniowie III TO po okiem P.Jabłońskiej opracują i wdrożą założenie ekologicznego gruszkowego sadu.

19 marca 2019r. odbyło się spotkanie z Panem Hubertem Filipiakiem właścicielem gospodarstwa sadowniczego znajdującego się w pobliżu Tarczyna ok 30 km od Warszawy. Pan Filipiak zajmuje się uprawą ekologiczną owoców m.in. jabłek, gruszek, śliwek, orzechów włoskich. Gospodarstwo to posiada certyfikat upraw ekologicznych i jest pod nadzorem TUV Rheinland Polska.

Czytaj więcej: Spotkanie z sadownikiem.

Skuteczne bloki, ataki i przemyślana taktyka. Już po raz 3 w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Technikum Ogrodniczego zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Ogrodnik. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 50 zawodniczek reprezentujących cztery drużyny.

Czytaj więcej: III Turniej siatkówki

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.