foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Kopie świadectw ukończenia szkoły, kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu przyjmowane będą od 21 czerwca 2019 r. godz. 12.00 do 28 czerwca 2019 r. godz. 15.00

W dniu 20 marca, dziesięcioosobowa grupa uczniów, klas trzecich i czwartych technika weterynarii i ochrony środowiska, odbyła warsztaty w ramach zorganizowanego przez Biuro Parlamentu Europejskiego, Dyrektora Biura Edukacji m.st. Warszawy, Dyrektora Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz doradców metodycznych m. st. Warszawy - zespół: "Razem Ciekawiej" projektu "Masz głos decyduj, nie rezygnuj!" Uczniowie zapoznali się z rolą Parlamentu Europejskiego oraz zasadami wyboru europosłów. Podczas warsztatów zaproponowali możliwe sposoby upowszechniania idei udziału w wyborach.
Zalogujmy się wszyscy do portalu: tymrazemglosuje.eu i popularyzujmy udział w wyborach!

12 lutego i 22 lutego 2019 roku odbyły się spotkania z Panem Tomaszem Domańskim pszczelarzem, tematem rozmów było „Życie i twórczość pszczół w XXI wieku , zagrożenia dla owadów zapylających”.
Udział wzięły uczniowie klas 1 A, 2 A i 2 B w zawodzie technik weterynarii oraz 2 to w zawodzie technik ogrodnik. Nasi uczniowie wzbogacili swoja wiedzę o wiadomości z zakresu:
- anatomii pszczół i ich chorób,
- zachowań społecznych,

Czytaj więcej: O znaczeniu pszczół 

Rok 2019 został ogłoszony Rokiem Matematyki, również marzec obfituje w kilka wydarzeń związanych z matematyką. Nic dziwnego - przecież to miesiąc, w którym kończy się zima i zaczyna wiosna <3. W Naszej Szkole świętowaliśmy 12 marca Dzień Matematyki oraz 14 marca Dzień liczby Pi. A dziś czwórka naszych uczniów odebrała nagrody za udział w konkursie „Rozrywki matematyczne”: Patrycja Bogusz i Maksymilian Graczyk kl.III aTW - laureaci oraz Joanna Krzeszewska i Marcin Koperski kl.IV aTAK – wyróżnienie. Gratulujemy naszych wspaniałym matematykom.

16 marca nasza szkoła gościła bardzo wielu przyszłych uczniów i ich rodziców. W tym dniu wszystkie zawody zaprezentowały się bardzo aktywnie. Niezwykle w promocję szkoły zaangażowali się nasi uczniowie! <3Z kim, kto był na dniu otwartym spotkamy się 1 września? zdjęcia: D. Woluntarska

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.