foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Drogi ósmoklasisto, jeśli jeszcze zastanawiasz się jaką szkołę wybrać to chcemy zachęcić Cię do zostania uczniem naszego Technikum.
Bliski jest Ci świat przyrody oraz zwierząt? Chcesz dbać o środowisko i Naszą planetę ? Najlepsze wykształcenie otrzymasz w murach naszej szkoły.
Połączenie przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących to gwarancja sukcesu. Oferujemy cztery nowoczesne i pożądane na rynku pracy kierunki:
-technik architektury krajobrazu
-technik ochrony środowiska
-technik ogrodnik
-technik weterynarii

Czytaj więcej: ósmoklasisto

W szkolnej pasiece odbył się pierwszy przegląd kolejnej nowej rodziny, która pochodzi z rójki. Niedługo zostaną oznaczone niebieskim opalitkiem. Przegląd pokazał nam rzeczy, które chce zobaczyć każdy pszczelarz: pokłady pierzgi, świeżo złożone jajka wyglądające jak półksiężyce i dopiero co zasklepiony miód oczywiście o smaku "bełskiej".

Drodzy maturzyści!!! 8 czerwca rozpoczynamy matury. Ze względów bezpieczeństwa i przestrzegania procedur egzaminy odbędą się w kilku salach. Będziecie też wchodzić 3 wejściami do szkoły: wejściem głównym, przez basen i przez warsztaty. Informacja o miejscu Waszego egzaminu będzie wywieszona o 8.00 w każdy dzień egzaminu przy wejściu głównym. Prosimy nie wchodzić do szkoły wejściem głównym, tylko udać się pod wejście zgodnie z listą i dopiero tam będziecie wpuszczani na egzamin od godziny 8.30. Proszę pamiętać o zabraniu dwóch czarnych długopisów i odpowiednich przyborów (kalkulator, linijka , cyrkiel) oraz własnej wody. Proszę zapoznać się też z podanymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa podczas egzaminów:

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.