foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Wśród bloków, zaułków, ogrodów – jesienne impresje Mokotowa

Organizatorem konkursu „Wśród bloków, zaułków, ogrodów – jesienne impresje Mokotowa” jest Technikum Ogrodnicze przy Zespole Szkół nr 39 w Warszawie, ul. Bełska 1/3.

Celem konkursu jest pobudzanie wśród młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wrażliwości, wyobraźni i aktywności twórczej w dziedzinie plastyki i fotografii, zainteresowanie dniem codziennym, historią, przyrodą i ciekawymi miejscami Mokotowa, oraz rozbudzanie pasji obserwacji życia, pasji historycznych, przyrodniczych i  artystycznych.

Czytaj więcej: KONKURS PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNY

W dniach 12-13 września 2017 r. klasa 4T i reprezentacja klasy 3T odwiedziła Kazimierz Dolny i okolice. Chociaż pierwszego dnia pogoda nie zachęcała do spacerów, nie poddaliśmy się i obejrzeliśmy największe atrakcje tego miasta oraz przeszliśmy jednym ze wąwozów lessowych, z których słyną okolice Kazimierza. Drugiego dnia wspaniała pogoda sprzyjała naszej 12 kilometrowej wędrówce do Janowca. Wisłę pokonaliśmy promem, z pokładu którego roztaczają się przepiękne krajobrazy na "dwa brzegi". Wspinaczka na wzgórze janowieckie, gdzie stoi zamek, również została nagrodzona przepięknym widokami z ostatniej kondygnacji krużganków.
Opiekunowie: Hanna Zabża i Anna Pomorska
Uwaga absolwenci !
Osoby. które chcą przystąpić do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji egzaminacyjnej styczeń-luty 2018 proszone są o wypełnienie deklaracji i dostarczenie ich do sekretariatu szkoły do dnia 9 września 2017 r.
Część praktyczna egzaminu w kwalifikacjach R.7, R.8, R.18, R.21 i R.22 odbędzie się w dniu 10 stycznia 2018 r.
Część pisemna egzaminu w kwalifikacjach R.7, R.8, R.18, R.21 i R.22 odbędzie się w dniu 11 stycznia 2018 r.
 
Osoby starające się o dostosowanie formy przeprowadzenia egzaminu do ich specyficznych trudności w nauce ( wydłużenie czasu egzaminu) proszone są o dostarczenie , wraz z deklaracją, kopii opinii z poradni pedagogiczno - psychologicznej.
 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.