foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

Zwyczaj śpiewania kolęd jest w naszej tradycji obecny od setek lat. Starym zwyczajem więc, nasi uczniowie także śpiewali kolędy. Podczas uroczystego apelu odbył się finał Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. 

Miejsce trzecie zajęła klasa 4 TO/TOŚ (62,5 pkt.)

Miejsce drugie zajęła klasa 4 A TAK (102 pkt.)

Miejsce pierwsze zajęła klasa 3 A TAK (124 pkt.) 

Serdecznie gratulujemy!

 

W dniu 22 grudnia odbyły się w naszej szkole uroczysty apel bożonarodzeniowy i liczne konkursy. Naszym gościem był ks. Proboszcz Edward Seremet, salwatorianin. 

Najpierw uczniowie zmagali się w finale Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Następnie został rozstrzygnięty konkursu na świąteczny stroik. Ogłoszono także wyniki konkursu na najładniejszy świąteczny wystrój klasy. Po podliczeniu punktacji komisja wręczyła nagrody – anioły i pamiątkowe dyplomy zwycięzcom Konkursu Kolęd i Pastorałek 2015. 

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom Zespołu Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego w Warszawie za dostarczone produkty przeznaczone na przygotowanie posiłków dla osób bezdomnych.

Z życzeniami Bożego błogosławieństwa oraz radosnych Świąt Narodzenia Pańskiego.

br. Jan Malanowski OFM Cap

Kuchnia ubogich przy klasztorze

Braci Mniejszych Kapucynów

ul. Kapucyńska 4,

00-245 Warszawa

W dniu 26 listopada dwaj uczniowie klasy IIa TAK Mateusz Hermann oraz Paweł Pełka brali udział w projekcie edukacyjnym podczas "Tygodnia Przedsiębiorcy w ZUS". Zajęcia odbywały się w III Oddziale ZUS w Warszawie przy ulicy Czerniakowskiej 16. Uczniowie mieli niepowtarzaną okazję zapoznania się z pracą pracowników ZUS, poznali obowiązki przedsiębiorców wobec tej instytucji oraz istotę ubezpieczeń społecznych.

Bożena Banaszek

16. grudnia uczniowie klasy 2T, pod opieką Wychowawczyni, p. Hanny Zabży, wzięli udział w zajęciach integracyjnych, które łączyły sport z rozrywką, rozwijały aktywność fizyczną połączoną ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Przed rozpoczęciem zajęć uczniowie kupili specjalne skarpetki antypoślizgowe i obejrzeli film instruktażowy, z którego dowiedzieli się o zasadach bezpieczeństwa panujących w czasie pobytu w Hangarze. 

Hanna Zabża

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.