foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

22 kwietnia 2016 r. odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w którym wziął udział nasz reprezentant – uczeń klasy IT – Jakub Żyliński.

Kuba brał udział w Olimpiadzie w bloku tematycznym „ochrona i inżynieria środowiska”. Eliminacje odbywały się w przepięknej miejscowości, na pograniczu Jury i świętokrzyskiego – Żarnowcu. Kuba, wśród 18 startujących, zajął 7, bardzo dobre, miejsce. W całej Polsce na tym etapie startowało 40 uczestników.

Nasza szkoła brała udział w tym bloku tematycznym OWiUR po raz pierwszy i jesteśmy dumni z Kuby, że zajął tak wysokie miejsce.

 

Anna Pomorska

Przyszedł ten dzień, gdy mury naszej szkoły opuszcza kolejny rocznik uczniów klas czwartych. To czas wzruszeń, podziękowań i podsumowań.To także czas sentymentalnych piosenek, które przygotowały uczennice pod opieką Pani prof. Katarzyny Zdziarskiej i Pani prof. Agnieszki Miksztal.

Pamiętajcie, że "w końcu to nie lata w Twoim życiu się liczą. To życie w Twoich latach", życie pełne pasji, dobrej energii i życzliwości. Wszystkiego dobrego i powodzenia na maturach!

 

Wyniki konkursu wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych:

1. miejsce: Jakub Żyliński 1T,

2. miejsce: Cezary Zarębski 1T,

3. miejsce: ex aequo Jakub Kołodziejczyk 1T,

Konrad Łodygowski 1 To

GRATULUJEMY!!!

Emilia Skonieczna

Tego jeszcze w naszej szkole nie było! 

W ramach rozwoju i promocji Szkoły rozpoczynamy współpracę z Food Lab Studio, którego Szefem jest Pan Grzegorz Łapanowski, juror w programie "Top Chef Polska". 

28 kwietnia Pan Grzegorz przeprowadził w stołówce szkolnej wykład i pokaz kulinarny. Uczniowie mieli okazję nie tylko wysłuchać inspirującego wykładu GASTRO GARDEN, ale także posmakować przygotowanych pyszności.  

Samorząd Uczniowski przeprowadził, z okazji Dnia Ziemi, quiz. Pytania z różnych dziedzin ułożyli nauczyciele specjaliści oraz uczniowie. Quiz sprawdzał wiedzę dotyczącą ochrony środowiska i ekologii Matki Ziemi. 

Zapraszamy do galerii.

Dnia 22 kwietnia 2016 roku w eliminacjach okręgowych XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych uczestniczyli uczniowie:

w bloku: architektura krajobrazu

Monika Dziedzic kl. IV a TAK

Aleksandra Lewińska kl. IV b TAK

w bloku: ogrodnictwo

Aleksandra Czaplicka kl. IV TO

w bloku: ochrona i inżynieria środowiska

Jakub Żyliński kl. I TOŚ

Czytaj więcej: Eliminacje okręgowe XL edycji OWiUR

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.