foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Zapraszam do udziału w konkursie wszystkich uczniów Technikum Ogrodniczego - "Moja Szkoła, moja przestrzeń".

Celem konkursu jest zachęcenie Was do decydowania o wyglądzie wnętrza szkoły lub jej otoczenia. Jeśli masz pomysł na zmiany w wyglądzie naszej szkoły zrób - projekt, rysunek, makietę, wizualizację komputerową podziel się swoją kreatywnością. Złóż swoja pracę do 31 maja. Czekają nagrody.

Regulamin konkursu TUTAJ

Danuta Woluntarska.W Kościele trwa Rok Miłosierdzia i przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Dlatego tematem tegorocznych Rekolekcji Wielkopostnych będzie hasło: "Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią".

Rekolekcje odbędą się w dniach 21 - 22 marca br. w szkole. Zwolnieni od zajęć lekcyjnych w tych dniach są uczniowie, którzy uczestniczą w rekolekcjach, od godz. 11.45 (po 4 lekcji) do końca zajęć w danym dniu. Zetem pierwsze 4 lekcje odbywają się zgodnie z planem.

W rekolekcjach uczestniczą uczniowie, którzy uczęszczają na religię (pełnoletni) lub niepełnoletni, za zgodą rodziców. W dniach rekolekcji nauczyciele będą sprawdzać frekwencję na wszystkich zajęciach. Pozostali uczniowie odbywają lekcje zgodnie z planem zajęć.

Czytaj więcej: Rekolekcje Wielkopostne 2016

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.