foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Przyszedł ten dzień, gdy mury naszej szkoły opuszcza kolejny rocznik uczniów klas czwartych. To czas wzruszeń, podziękowań i podsumowań.To także czas sentymentalnych piosenek, które przygotowały uczennice pod opieką Pani prof. Katarzyny Zdziarskiej i Pani prof. Agnieszki Miksztal.

Pamiętajcie, że "w końcu to nie lata w Twoim życiu się liczą. To życie w Twoich latach", życie pełne pasji, dobrej energii i życzliwości. Wszystkiego dobrego i powodzenia na maturach!

 

Wyniki konkursu wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych:

1. miejsce: Jakub Żyliński 1T,

2. miejsce: Cezary Zarębski 1T,

3. miejsce: ex aequo Jakub Kołodziejczyk 1T,

Konrad Łodygowski 1 To

GRATULUJEMY!!!

Emilia Skonieczna

Tego jeszcze w naszej szkole nie było! 

W ramach rozwoju i promocji Szkoły rozpoczynamy współpracę z Food Lab Studio, którego Szefem jest Pan Grzegorz Łapanowski, juror w programie "Top Chef Polska". 

28 kwietnia Pan Grzegorz przeprowadził w stołówce szkolnej wykład i pokaz kulinarny. Uczniowie mieli okazję nie tylko wysłuchać inspirującego wykładu GASTRO GARDEN, ale także posmakować przygotowanych pyszności.  

Samorząd Uczniowski przeprowadził, z okazji Dnia Ziemi, quiz. Pytania z różnych dziedzin ułożyli nauczyciele specjaliści oraz uczniowie. Quiz sprawdzał wiedzę dotyczącą ochrony środowiska i ekologii Matki Ziemi. 

Zapraszamy do galerii.

Dnia 22 kwietnia 2016 roku w eliminacjach okręgowych XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych uczestniczyli uczniowie:

w bloku: architektura krajobrazu

Monika Dziedzic kl. IV a TAK

Aleksandra Lewińska kl. IV b TAK

w bloku: ogrodnictwo

Aleksandra Czaplicka kl. IV TO

w bloku: ochrona i inżynieria środowiska

Jakub Żyliński kl. I TOŚ

Czytaj więcej: Eliminacje okręgowe XL edycji OWiUR

W ramach akcji promocyjnej naszej szkoły i nowego zawodu, technika weterynarii, odwiedzili nas redaktorzy z TVP Warszawa. 

Już w czerwcu, z cyklu "PROFESJONALIŚCI", będziemy mogli zobaczyć w TVP Warszawa film promocyjny o naszej szkole. Samorząd Uczniowski  włączył się aktywnie w pomoc w kręceniu zdjęć na terenie szkoły.

Zapraszamy do galerii!

Karolina Jakubiak, kl 2T

Samorząd Uczniowski

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.