foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniach 31.07.2020 r. oraz 3 i 4.08.2020 r. 

komisja rekrutacyjna pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! 

Drodzy maturzyści!!! 8 czerwca rozpoczynamy matury. Ze względów bezpieczeństwa i przestrzegania procedur egzaminy odbędą się w kilku salach. Będziecie też wchodzić 3 wejściami do szkoły: wejściem głównym, przez basen i przez warsztaty. Informacja o miejscu Waszego egzaminu będzie wywieszona o 8.00 w każdy dzień egzaminu przy wejściu głównym. Prosimy nie wchodzić do szkoły wejściem głównym, tylko udać się pod wejście zgodnie z listą i dopiero tam będziecie wpuszczani na egzamin od godziny 8.30. Proszę pamiętać o zabraniu dwóch czarnych długopisów i odpowiednich przyborów (kalkulator, linijka , cyrkiel) oraz własnej wody. Proszę zapoznać się też z podanymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa podczas egzaminów:

Dzielimy się wspaniałą wiadomością o nawiązaniu współpracy z bardzo ważną w stolicy instytucją - Zarządem Zieleni m. st. Warszawy!

Uwaga tegoroczni maturzyści! Jeśli występuje sytuacja, w której ze względów zdrowotnych nie możecie zakrywać usta i nosa, powinniście to zgłosić dyrektorowi szkoły nie później niż do 29 maja 2020 r.

#Zostańwdomu to dobra okazja żeby uruchomić skarbnicę kreatywnych pomysłów i spędzić czas wymyślając, projektując, tworząc! A co wymyślać, projektować lub tworzyć? np. rozmaite wersje logotypu naszej szkoły! Prezentujemy kilka ciekawych pomysłów naszej młodzieży - chętnych zapraszamy do przesyłania prac - najciekawsze projekty zostaną opublikowane i nagrodzone wysokimi ocenami. Tomasz Pilikowski (pan od plastyki)

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.