foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

W piątek nasza szkoła zagrała mecz ze Szkołą Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 30. Dziewczyny walczyły dzielnie, ale niestety przegrały z wynikiem 2:0. Walka była zacięta a różnica punktów niewielka. Atmosfera na hali była dość burzliwa i napięta. Mimo to dziewczyny się nie poddają i trenują by następne spotkania, zakończyły się naszą wygraną.

Drugi etap turnieju między klasowego odbywał się w naszej szkole przez dwa dni. Pierwszego dnia uczestniczyły w nim klasy 2a TW,2 TO/TOŚ, 3 TO/TOŚ oraz 1a TW. Każda klasa wystawiła swoją reprezentację, która pokazywała swoje umiejętności. Każda drużyna zagrała po trzy mecze a uzyskane wyniki umożliwiły wybranie dwóch najlepszych drużyn. Niektórzy zaskakiwali nas swoimi zdolnościami oraz zgraniem, co ważniejsze zabawa była ponad rywalizacją. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu a szczególnie klasom 2 TO/TOŚ i ,3 TO/TOŚ które przeszły dalej.

W dniu 18 stycznia naszą szkołę odwiedził Pan Zenon Telman prezes firmy REBA Organizacja Odzysku S.A. Reba to innowacyjna organizacja wyspecjalizowana w tworzeniu systemu zbiórki baterii oraz akumulatorów przenośnych, którą założyli najwięksi producenci baterii na polskim rynku. Nasi uczniowie mięli zaszczyt rozmawiać i czerpać wiedzę od samego Prezesa Pana Zenona Telmana. Poznaliśmy szczegóły etapu rekultywacji baterii oraz otrzymaliśmy praktyczne upominki. Dziękujemy za spotkanie.

24 stycznia w naszej szkole, w ramach projektu antynikotynowego ,,Mądry i silny nie pali", przeprowadzony został konkurs kahoot na temat wiedzy o papierosach i szkodliwości ich palenia. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: papierosy tradycyjne i e papierosy. Udział w konkursie wzięli przedstawiciele z większości klas Technikum Ogrodniczego.

Czytaj więcej: Mądry i silny nie pali!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.