foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                   

 

Osoby, które chcą przystąpić do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (jednej lub obydwu części) proszeni są o wypełnienie deklaracji przystąpienia do egzaminu i złożenie ich w sekretariacie wraz załącznikami do dnia 27 stycznia 2017 r.

Egzamin odbędzie się w sesji – czerwiec – lipiec 2017 r. 

Czytaj więcej: Uwaga absolwenci !

W dniu 6 stycznia br. uczniowie klasy IV TOŚ (technik ochrony środowiska) – Bożena Giedyk i Sebastian Sut, realizujący program Weź oddech – uczestniczyli w audycji radiowej w Programie Czwartym Polskiego Radia. Odpowiadali na pytania: jak dbać o czyste powietrze wokół nas?, jak poprawić jakości powietrza w Polsce?

W związku z coraz częściej powtarzającymi się alarmami smogowymi w Warszawie i w całej Polsce, zwrócili uwagę na źródła emisji zanieczyszczeń oraz bardzo słabą świadomość Polaków dotyczącą zagrożeń wynikających ze spalania złej jakości węgla oraz różnych odpadów w piecach centralnego ogrzewania czy piecykach.

Zapraszamy do wysłuchania audycji:

(kliknij poniżej)

Zwieńczeniem działań uczniów kształcących się w zawodzie technik ochrony środowiska, i ich programu Weź oddech, będzie spotkanie w dniu 20 stycznia z Minister Cyfryzacji, Panią Anną Streżyńską. Uczniowie chcą zachęcić Ministerstwo do rozbudowy aplikacji internetowej RSO - Regionalny System Ostrzegania - o informacje dotyczące zanieczyszczenia powietrza w kraju.

Bożenna Wapińska

W dniu 5 stycznia 2017 roku odbyły się finały Mistrzostw Szkoły w piłce siatkowej. W turnieju udział wzięły reprezentacje wszystkich klas!

W meczu o III miejsce spotkały się zespoły klas 1 a TAK i 1 TO. Po bardzo zaciętej walce zwyciężyła klasa 1a TAK. Wynik meczu 2:1

W meczu o I miejsce klasa 4T pokonała 2:0 klasę 2a TAK.

Wyniki:

Czytaj więcej: Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej

Uwaga! Zapraszamy na warsztaty ogrodnicze "Cztery pory roku", które odbędą się 02.02.2017 r.

Temat - " Ziemie i podłoża do produkcji roślin".

Serdecznie zapraszam!

Danuta Woluntarska, kierownik warsztatów szkolnych

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.