foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                        

W ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z działania pod nazwą: "Premie dla młodych rolników", w ramach poddziałania: "Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników", można otrzymać pomoc. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazuje 100000 zł premii na samodzielne rozpoczęcie gospodarowania. Warunkiem otrzymania jest uzupełnienie wykształcenia.

W naszej szkole możecie uzupełnić wykształcenie!

Zapraszamy na kwalifikacyjne kursy zawodowe w zawodzie:

Czytaj więcej: UWAGA MŁODZI ROLNICY I GOSPODARZE! 

W dniu 15 kwietnia 2016 r. uczniowie klas I, II oraz III kształcących się w zawodzie technik ochrony środowiska odbyli zajęcia terenowe w Okręgowej Stacji Chemiczno-Rolniczej w Warszawie z siedzibą w Wesołej. Opiekunami były panie: Anna Pomorska, Bożenna Wapińska i Anna Ziółkowska. 

12 kwietnia 2016 r. uczniowie klas I, II oraz III, kształcący się w zawodzie technik ochrony środowiska, uczestniczyli w konferencji „Praca w ochronie środowiska i odnawialne źródła energii: Kariera przyjazna środowisku” zorganizowanej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Była to doskonała okazja, do zapoznania się z realiami dynamicznie rozwijającego się rynku pracy związanego z ochroną środowiska i energetyką odnawialną. 

Czytaj więcej: Konferencja „Praca w ochronie środowiska i odnawialne źródła energii" (...)

 

UWAGA! Tego jeszcze na Bełskiej nie było!

 

Rozpoczynamy w naszej szkole inspirujący projekt ogrodniczo-gastronomiczny. Naszym Gościem będzie sam Grzegorz Łapanowski, znany z programów telewizyjnych oraz akcji Fundacji „Szkoła na widelcu”.

Bardzo nam miło, że Pan Grzegorz przeprowadzi dla nas wykład i pokaz kulinarny. Cieszymy się ze współpracy!

Serdecznie pozdrawiamy całe Food Lab Studio - największe wielofunkcyjne studio kulinarne w Polsce.

 

 ZAPROSZENIE TUTAJ

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.