foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                   

 

Gratulacje! Joanna Sadura - Uczennica kl. 2 technik architektury krajobrazu została stypendystką Prezesa Rady Ministrów! Tym stypendium może zostać nagrodzony uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Joasia jest najlepszą uczennica w szkole! Cieszymy się i gratulujemy sukcesu :-)

II Mokotowska Giełda Szkół odbyła się 16. listopada. W tym roku gospodarzem był Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i

Kosmetycznych nr 22 w Warszawie. Nasza szkoła zaprezentowała swoje cztery zawody: technik architektury krajobrazu, technik ogrodnik, technik ochrony środowiska oraz technik weterynarii. Uczniowie Technikum Ogrodniczego bardzo aktywnie promowali wśród zwiedzających giełdę gimnazjalistów swoją szkołę.

W dniu 09.11.2016 r. klasa Ib technik weterynarii udała się na wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. Mimo nie sprzyjającej pogody uczniowie zwiedzili Lecznicę Weterynaryjną znajdującą się na terenie Zoo i uczestniczyli w bardzo ciekawym wykładzie lek.wet. Macieja Pietraka na temat anatomii zwierząt egzotycznych. Młodzież mogła m.in obejrzeć czaszki najmniejszej na świecie myszy oraz ząb słonia.

Następnie uczniowie udali się do sali do sali zabiegowej gdzie Pan Doktor zaprezentował sprzęt do automatycznej podawania leków a chętni mogli własnoręcznie wypróbować jak wygląda obsługa tych narzędzi w praktyce.

Uczniowie klas maturalnych!!!

W dniach 22.11 – 24.11.2016 odbędzie się próbny egzamin maturalny.

22.11. (wtorek) - - język polski – godz.9:00 – 11:50

23.11. (środa) – matematyka -  godz.9:00 – 11:50

24.11. (czwartek) – język angielski - godz.9:00 – 11:00

Czytaj więcej: Próbny egzamin maturalny

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.