foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

5 czerwca 2019 roku klasa II A TW uczestniczyła w zajęciach terenowych z zakresu chowu, rozrodu i inseminacji zwierząt. Organizatorami wyjazdu byli Magdalena Chomicka oraz Marek Mokos. Pierwsza część zajęć odbyła się w Ośrodku Hodowli Zwierząt Zawodowych w Chodeczku. Młodzież miała okazję powtórzyć zagadnienia związane z chowem bydła mlecznego, w tym warunkami utrzymania, żywieniem, rozrodem, odchowem cieląt oraz techniką pozyskiwania mleka.

Czytaj więcej: Zajęcia terenowe z zakresu chowu, rozrodu i inseminacji zwierząt

W dniach 7-8 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej odbyły się eliminacje centralne XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.
Naszą szkołę w bloku ogrodnictwo reprezentowali uczniowie z klasy 3 TO:
- Adrian Polewski – zajął 3 miejsce i uzyskał tytuł laureata
- Tomasz Górnicki- uzyskał tytuł finalisty
Gratulujemy sukcesu.
Ewa Rojek

Niepowtarzalne emocje i niezapomniana zabawa. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na ten mecz. Drużyna uczniów prowadziła, jednak nie chcieli oni zakończyć tego starcia tak szybko, więc poświęcili kilka punktów, by grać dalej. Nauczyciele mimo początkowych strat szybko nadrobili braki. Poświęcenie ze strony uczniów, jak i nauczycieli było wielkie.

Czytaj więcej: Niepowtarzalny mecz

Podczas pikniku w naszej szkole odbył się również mały turniej w piłce siatkowej. Nasza męska drużyna zmagała się z trzema przeciwnikami. Każdy mecz był wyjątkowy i niepowtarzalny. Zawodnicy dawali z siebie wszystko. Były cztery drużyny Malin Team, drużyna z Parczewa, UKS oraz drużyna naszych absolwentów. Czwarte miejsce zajęła nasza drużyna UKS. Chłopcy dziękujemy, że walczyliście.

Czytaj więcej: Mały turniej w piłce siatkowej

17 maja br. odbył się ostatni mecz, podsumowujący tegoroczną Szkolną Ligę Siatkówki. Finał rozegrał się pomiędzy naszą żeńską reprezentacją a reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 30.
Mecz przebiegł w gęstej atmosferze. Panie rozegrały 3 sety. Mimo przegranego meczu 2:1 oraz zajętego drugiego miejsca w II lidze, PRZESZŁY do I ligi. Jest to najlepsza nagroda, jaką dostały dziewczyny po całym roku walki.
Serdecznie gratulujemy im i życzymy takich sukcesów w przyszłym sezonie!

Przypominamy o terminach egzaminów zawodowych w sesji letniej 2019 – HARMONOGRAM EGZAMINÓW SESJA LETNIA 2019.

Absolwenci, którzy podchodzą do egzaminu po raz 3 i kolejny mogą zdawać egzamin, jeżeli wnieśli opłatę za egzamin do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

Wszyscy zdający egzamin powinni posiadać własne przybory pomocnicze – patrz Informacja o materiałach i przyborach pomocniczych na egzaminie zawodowym

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.