foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Odpoczynek nad Wisłą w zgodzie z naturą". Celem konkursu jest pobudzanie wśród młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wrażliwości, wyobraźni i aktywności twórczej w dziedzinie fotografii, zainteresowanie formami rekreacji, którym sprzyja rzeka Wisła i tereny wokół niej oraz rozbudzanie pasji obserwacji przyrodniczych.

REGULAMIN

Do udziału w konkursie zapraszają: Anna Pomorska i Danuta Woluntarska

16 maja 2017 r. młodzi ogrodnicy z Przedszkola nr 190 w Warszawie, obsadzali roślinami kwitnącymi "Nasz Ogród" Społecznościowy. Na zakończenie zajęć edukacyjnych dzieci z przedszkola zabrały swoje aksamitki, które sami siali w marcu. Prowadząca zajęcia Danuta Woluntarska otrzymała od małych podopiecznych wspaniałe rysunki z poprzednich warsztatów ogrodniczych. 

Projekt jest współfinansowany przez Biuro Edukacji w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych.

Danuta Woluntarska

Szkolny Konkurs leksykalno - gramatyczny z języka angielskiego dla uczniów klas 1-3 odbędzie się 31 maja (środa) na piątej godzinie lekcyjnej (11.40-12.25) w sali nr 26.

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do dnia 30 maja do pani Anny Stawarz lub nauczycieli uczących języka angielskiego. Konkurs będzie miał formę testu składającego się z różnych zadań obejmujących słownictwo i gramatykę na poziomie pre-intermediate i intermediate. 

Czas trwania: 45 min.

Serdecznie zapraszam!

Anna Stawarz – organizator konkursu

Regulamin Konkursu

Miniona sobota to był piękny dzień - słoneczny, ciepły, pachnący wiosną. A dla nauczycieli z Technikum Ogrodniczego pracowity. Kilkanaście osób z grona pedagogicznego zechciało odpowiedzieć na moją prośbę o kolejny czyn społeczny na Bełskiej - uporządkowanie terenu wokół szkoły, ogródka społecznościowego, szklarni, która znowu niebawem przekształci się w jadalnię oraz tajemniczego ogrodu za szklarniami o którym z zachwytem będą pisać gazety (mam pewien plan, ale to na razie tajemnica ;-) ). I przez to, że udało się nam wspólnie pracować, ta sobota była niezwykła. 

Czytaj więcej: Czyn społeczny - część 3

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2017 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.