foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Ogród Saski zamieniliśmy na szkolną bibliotekę, a sobotę na piątek.

W taki sposób 7 września nasza szkoła włączyła się w zainaugurowaną przez Parę Prezydencką tegoroczną odsłonę Narodowego Czytania, odbywającą się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej: Narodowe czytanie

Zebranie z rodzicami odbędzie się w dniu 10.09.2018 (poniedziałek) godz. 17.30 - klasy II - IV.

Rodziców uczniów klas pierwszych zapraszamy na spotkanie z Panią Dyrektor na stołówkę szkolną (17:30) , następnie odbędzie się spotkanie z wychowawcami w przydzielonych klasach.

Drodzy uczniowie egzaminy poprawkowe odbędą się 27.08.2018 (matematyka, język angielski) i 28.08.18 (pozostałe przedmioty) - godz. 8:00

Życzymy owocnych przygotowań i powodzenia na egzaminie!

Pierwsze miejsce w rywalizacji międzyklasowej zajęła klasa II a technik weterynarii! Gratulujemy! II miejsce klasa III TAK, III miejsce I b TW !!!

W dzień zakończenia roku szkolnego wszyscy są szczęśliwi. ;-) Na Bełskiej też było miło - uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody w licznych konkursach talentów, zawodowych i sportowych. Byli z nami w ten dzień goście - p. M. Kuchar przedstawiciel MPWiK - ważnego dla szkoły pracodawcy oraz przedstawiciele KRUS - organizatorzy Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczenstwie Pracy w Rolnictwie. W tym roku konkurs ten odbył się po raz dziesiąty. Piękne nagrody książkowe ufundowało Wydawnictwo Arkady. Dziękujemy! :-) zdjęcia: Jerzy F. :-)

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.