foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniach 31.07.2020 r. oraz 3 i 4.08.2020 r. 

komisja rekrutacyjna pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! 

4 października 2019r. uczniowie trzech  klas pierwszych: TAKa, TWBP i TOŚP, wraz z wychowawcami, odwiedzili teatr Imka w Warszawie. Udział w uczcie duchowej, jakiej dostarczył nam spektakl „ Król Edyp” Sofoklesa, w reżyserii odtwórcy głównej roli Jarosława Szweca, na długo pozostanie w naszej pamięci.

Po teatrze przyszedł czas na integrację. Żwawym krokiem, posiłkując się warszawską komunikacją miejską, dotarliśmy na czas do celu. A tam czekały na nas biesiadnie zastawione stoły. Integrowaliśmy się zacnie i zadowoleni, z mocnym przekonaniem powtarzania takich przedsięwzięć w przyszłości, powróciliśmy do domów na zasłużony odpoczynek ,zresztą.

A,że się działo, spójrzcie tylko na te zdjęcia…

W dniu 17.09.2019 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Mokotowa w biegach przełajowych. Uczennice z klasy 2aTW: Julia Jędrzejczak i Malwina Szklarek zakwalifikowały się do Mistrzostw Warszawy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mamy wielką przyjemność poinformować, że nasza nauczycielka przedmiotów zawodowych lek.wet.Karolina Sosnowska wystąpiła w Dzień Dobry TVN.

W reportażu poruszony jest ważny temat, jakim są choroby psychiczne u zwierząt, takie jak depresja czy stany lękowe.

Często się nie zastanawiamy się nad tym, że nasze zwierzęta mogą cierpieć nie tylko fizycznie, ale również psychicznie.

Zapraszamy do przeczytania artykułu i obejrzenia filmiku w linku na dole artykułu, gdzie występuje nasza wspaniała Pani Doktor ?

https://dziendobry.tvn.pl/

Dziś byliśmy gośćmi Kina Atlantic i jako pierwsi z nielicznych widzów, dzień przed polską premierą, oglądaliśmy film "Był sobie pies 2" w reż. Gail Mancuso.
Wrażenia po seansie mieliśmy jednakowe - to bardzo piękne i wzruszające kino. Ciepły, refleksyjny, nie tylko dla miłośników psów, film. Niby kino familijne, a jednak podejmujące trudny temat śmierci, w którym za psimi historiami udało się twórcom ukryć historie ludzkie.

Czytaj więcej: Prapremiera już za nami ?

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.