Strona główna

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Klasa III a technik architektury krajobrazu w ramach przedmiotu "Budowy i konserwowania małej architektury" wykonują stoły montażowe i malują wyposażenie do kącika wypoczynkowego dla uczniów pod kierunkiem p. prof. Aleksandry Baścik - Wieczorek i p. prof. Magdaleny Szulc. 

Joanna Sadura po raz kolejny została stypendystką Prezesa Rady Ministrów. W dniu 20.11.2017 r. odebrała dyplom z rąk p. Aurelii Michałowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Sylwestra Dąbrowskiego, Wicewojewody Mazowieckiego. Gratulujemy Joasi i Jej Mamie sukcesu!  

W dniu 22.11 młodzież naszej Szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu. Reprezentacja  Szkoły, choć mało liczna zaprezentowała się bardzo dobrze. W zawodach uczestniczyły: Anastazja Staroń i Karolina Karasińska z klasy IIaTW oraz Magdalena  Nowikow z klasy IIaTAK. Karolina Karasińska zajęła  II miejsce w stylu grzbietowym na dystansie 50 m. Gratulujemy wyniku i za rok mamy nadzieję na złoto. K.Zdziarska 

W dniu 16 listopada klasa 1a TAK razem z nauczycielami wf  K.Zdziarską i A. Miksztal wzięła udział w imprezie organizowanej na Torwarze „Artur Siódmiak  Camp”.  Zajęcia miały na celu zachęcenie młodzieży do regularnego uczestnictwa w lekcjach wf-u. Podobały Nam się zarówno zajęcia sportowe (zaangażowanie i ilość uczestników robiły duże wrażenie) jak i oprawa artystyczna . Można też było spotkać wielu znanych i lubianych sportowców. 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.