foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Przez całe pierwsze półrocze trwały zmagania uczniów z trudnym materiałem nauczania a także poranna walka z łóżkiem, które nie dawało wstać do szkoły. Rezultaty tych trudnych zawodów poniżej: podium zdecydowanie należy do klas o profilu technik weterynarii i to zarówno w wynikach nauczania, jak i frekwencji - brawo! Jeszcze tylko drugie półrocze i meta! Każda klasa ma szansę na wygraną!

Targi Agrotechniki Sadowniczej

W ostatnią środę 14 lutego klasa 2TO uczestniczyła w Targach Agrotechniki Sadowniczej- FRUITPRO, które w tym roku odbyły się na warszawskim Torwarze. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z najnowszymi odmianami owoców, nowoczesnymi trendami w uprawie różnych gatunków sadowniczych oraz obejrzeć sprzęt wykorzystywany w produkcji i przygotowaniu owoców do sprzedaży.

Czytaj więcej: Targi Agrotechniki Sadowniczej

ZAPROSZENIE

DO UCZESTNICTWA W SPOTKANIU INFORMACYJNYM

DLA UCZNIÓW KLASY III i IV O PROFILU TECHNIK OGRODNICTWA

W imieniu firmy Leroy Merlin Polska serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dla uczniów klas III i IV o profilu technik ogrodnictwa. Biorąc udział w spotkaniu będziecie mieli szansę dowiedzieć się w jaki sposób możecie wykorzystać swoje umiejętności zawodowe w szerszej perspektywie. Będziecie mogli również sprawdzić na ile jesteście gotowi, żeby samodzielnie szukać pracy po ukończeniu szkoły.

Czytaj więcej: Zaproszenie

Do etapu okręgowego XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, który odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku zakwalifikowali się:

- blok ogrodnictwo: Piotr  Kwiatkowski z klasy III TO

- blok architektura krajobrazu: Dominika Dylewska z klasy IVa TAK, Joanna Sadura z klasy 3 T/TAK

- blok weterynaria: Patrycja Bogusz z klasy IIa TW

- blok ochrona i inżynieria środowiska: Jakub Żyliński z klasy III T/TOŚ

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa Rojek

W dniu 26 stycznia 2018 r. odbyły się w naszej szkole eliminacje podstawowe Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Olimpiada ma już wieloletnią tradycję. Organizowana jest przez Ligę Ochrony Przyrody oraz Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego przy wsparciu Ministerstwa Środowiska. Głównym sponsorem Olimpiady jest, zaprzyjaźniona z naszą szkołą, firma Toyota, która w tym roku zaprasza na   eko-test Toyoty.

Czytaj więcej: Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.