foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 20 kwietnie br. odbył się IX finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie na wydziale Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie. Naszą Szkołę reprezentowała Dominika Dylewska, która uzyskała tytuł finalisty tego konkursu.

Po zmaganiach pisemnych uczestnicy konkursu zwiedzali wydział Inżynierii Produkcji, mieli możliwości indywidualnych spotkań i rozmów ze studentami tego wydziału. Na zakończenie finaliści otrzymali dyplomy, a nauczyciele opiekunowie podziękowania za przygotowanie ucznia do konkursu.

Bożena Banaszek

Dnia 21 kwietnia 2017 roku w eliminacjach okręgowych XLI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych uczestniczyli uczniowie:

w bloku: architektura krajobrazu

Patrycja Przybyłowska kl. IV a TAK

w bloku: ogrodnictwo

Krzysztof Korzeniewski kl. IV TO

w bloku: ochrona i inżynieria środowiska

Jakub Żyliński kl. II TOŚ

Czytaj więcej: Sukcesy podczas OWiUR!

W dniu 21 kwietnia 2017 r. nasz reprezentant – Jakub Żyliński z klasy 2T/TOŚ wziął udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ochrona i inżynieria środowiska, które odbyły się we Wrześni - pięknym, wielkopolskim mieście z bogatą przeszłością.

Eliminacje stały na bardzo wysokim poziomie i niestety naszemu zawodnikowi nie udało się zakwalifikować do eliminacji centralnych. Spośród 15 startujących zajął 7 lokatę. Zabrakło mu 5 punktów ( do zdobycia było maksymalnie 120 punktów). Chociaż w zawodach nie odnieśliśmy sukcesu zapraszamy na krótkie migawki z pięknego miasta, jakim jest Września.

Anna Pomorska

W dniu 10 kwietnia odbyło się świąteczne spotkanie dyrektorów szkół i placówek oświatowych Mokotowa uświetnione obecnością Burmistrza Mokotowa p.Bogdana Olesińskiego, Jego Zastępców oraz naczelnika i pracowników Wydziału Oświaty i Wychowania.

Część artystyczną przygotowała młodzież kl. 1 a TAK i 1 a TW pod kierunkiem p. pedagog Magdaleny Karbowiak, która zadbała o szczegóły aktorskie i wystój sceny.

Po części oficjalnej zebrani goście wzięli udział w warsztatach florystycznych prowadzonych przez p. Karolinę Struzik - florystkę, absolwentkę naszej szkoły oraz p. prof. Halinę Rukszto.

Dorota Nasierowska

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół dla całej społeczności szkolnej i wszystkich sympatyków "Bełskiej". 

Dorota Nasierowska

Serdecznie dziękuję ks. Łukaszowi Aniołowi za przeprowadzenie rekolekcji i za ich myśl przewodnią: "rusz się z miejsca". Podziękowania dla księży i brata z Parafii N.M.P. Matki Zbawiciela, na czele z ks. Proboszczem, za posługę pojednania.

Nie mogę pominąć naszego zespołu muzycznego, który ubogacił naszą liturgię a który tak katowałem na próbach :) Coś dobrego się zaczęło i będziemy to kontynuować! Panom od nagłośnienia i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tych rekolekcji, chociażby bezinteresownym rozkładaniem krzeseł. Takie małe rzeczy bardzo cieszą.

Czytaj więcej: Rekolekcje "Rusz się z miejsca" zakończone

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2017 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.