foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                      

 

W dniu 5 października w Naszej Szkole był obchodzony Światowy Dzień Zwierząt, który zapoczątkował trwający do 11 października Światowy Tydzień Zwierząt.
Głównym celem obchodów Światowego Dnia Zwierząt jest zwrócenie uwagi na problemy zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt i zachęcenie do wspierania ich ochrony. To święto ma także na celu zmianę zachowania ludzi w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Zwierząt

W tym szczególnym dniu Wszystkim Nauczycielom w podziękowaniu za służbę dzieciom, tym starszym i tym młodszym, życzymy, aby ich aktywna i twórcza praca znajdowała uznanie w oczach uczniów oraz była źródłem osobistej satysfakcji

  Uczniowie Zespołu Szkół Nr. 39 w Warszawie

W dniu 02.10.2020 klasy 3 aTW i 3 bTW weterynaryjne odbyły wycieczkę zawodową do Łodzi.
Długo czekaliśmy ale udało się..... Na początek warsztaty przyrodnicze w ogrodzie zoologicznym – „Jak zwierzęta widzą świat” potem Muzeum Fabryki w Manufakturze a następnie lekcja przedsiębiorczości i powrót do przeszłości - gra ekonomiczna w XIX wiecznej Łodzi. Było fajnie.... szkoda że tak krótko.... Poniżej nasza relacja....

29 września 2020r. odbył się w naszej szkole w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych  konkurs: Niemcy - nasz zachodni sąsiad”.Konkurs zorganizowała i prowadziła  p. Ewa Stasiak-Korpak , w oparciu o formułę znanego teleturnieju: „Jeden z dziesięciu”. Uczestnicy, uczniowie klasy 2TAKA  wykazali się dużą  wiedzą o naszym zachodnim sąsiedzie. Jednak , jak to w konkursach bywa, musieliśmy wyłonić zwycięzców.

Czytaj więcej: Konkurs : „ Niemcy-nasz zachodni sąsiad”

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.