foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Zielono mi... Wiosna w Technikum Ogrodniczym zmieniła otoczenie szkoły. Rośliny wpływają na nasze dobre samopoczucie. W obliczu zanieczyszczenia w Warszawie wzrasta znaczenie terenów zieleni w przestrzeni miejskiej, na balkonach i tarasach. Zobaczcie sami!

Danuta Woluntarska

Dziewczyny do ścisłych. Dziewczyny na Politechniki.

Te dwa hasła przyświecały dniu otwartemu na SGGW na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska. Nasi uczniowie z klasy 3 i 4, kształcący się w zawodzie technika ochrony środowiska, wysłuchali wystąpień pracownic, studentek i absolwentek tego Wydziału. Dziewczyny zachęcały do podejmowania studiów na kierunkach technicznych. Jak powiedziała jedna a absolwentek WBiIŚ – Kobiety na budowie łagodzą obyczaje.

A więc – DZIEWCZYNY! NA POLITECHNIKI!

Anna Pomorska

SZKOŁA ZAWODOWA – SZKOŁĄ TALENTÓW, PASJI I ZAINTERESOWAŃ.

Podczas Turnieju zawodów przedstawiliśmy zawód technika architektury krajobrazu.

Danuta Woluntarska, Kierownik Warsztatów Szkolnych

30 marca odbyły się kolejne zajęcia w ramach warsztatów ogrodniczych. Uczestnicy zapoznali się z ze sposobami siewu roślin warzywnych i ozdobnych, wykonywania sadzonek zielnych pelargonii. Dziękujemy za obecność i zapraszamy za miesiąc!

Danuta Woluntarska, Kierownik Warsztatów Szkolnych

Dnia 17 marca 2017 r. grupa 30 uczniów naszej Szkoły z klas i I, II, III i IV TO, II TAK, III TAK i I TAK, pod opieką p. Joanny Omieckiej (organizatorki i kierowniczki wycieczki) i p. Bożeny Banaszek, uczestniczyła w wycieczce zawodowej na wystawę AGROTECH Targi Kielce. AGROTECH Kielce to stolica europejskiego agrobiznesu. Tegoroczne Targi, organizowane po raz 23, były największe w ich historii. Na powierzchni 62,5 tysiąca m2 prezentowano rolnicze i ogrodnicze maszyny, urządzenia i technologie produkcji, a specjaliści i doradcy służyli zainteresowanym pomocą i radą.

Czytaj więcej: Wycieczka na Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2017 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.