foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Atrakcji sportowych było bez liku: brazylijskie jiu-jitsu, MMA Copacabana Team, rowery poziome, rowery stacjonarne, porady trenera personalnego z Fitnespark (p. B. Borkowska - dziękujemy) , pokaz aerobiku (p. A. Miksztal - super!) a także pokazy gimnastyczne w wykonaniu dziewczynek z klubu "Fantazja" ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Warszawie (dziękujemy p. Walerii Kociembie

Dzięki uprzejmości Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz porozumieniu o współpracy między tą instytucją i szkołą, którego wyrazem jest patronat nad kl. I w zawodzie technik ochrony środowiska, mogliśmy bez ograniczeń rozkoszować się warszawską kranówką! Dziękujemy p. dyrektor Alicji Masalskiej i cieszymy się, że odwiedziła nas na pikniku!

Więcej o zdrowej warszawskiej kranówce przeczytacie TUTAJ 

Jedną z większych atrakcji pikniku był pokaz mody, którego motywem przewodnim były kwiaty. Pokaz przygotowali Paulina Mikus i Kamil Jarosiński uczniowie kl. II a TAK, którzy włożyli dużo pracy, by pokaz się udał - wybrali modeli i modelki, zaplanowali choreografię i skompletowali stroje.

Dziękujemy Paulinie i Kamilowi! 

 

Na pikniku wystąpił szkolny zespół Happy Metal - najlepszy boysband na Bełskiej! Chłopcy z zespołu nie zawiedli - udowodnili, że umieją posługiwać się instrumentami muzycznymi (Bartek Sowiński nigdy nie pozwoli gitarze obrosnąć kurzem) i naturalnymi - głos - Mikołaj Duda (3T). 

Zespół Andrzejki zapoznał uczestników pikniku z własną wizją kształtu świata, a Profesor Gastro z Mikołajem Sikorą (3T) na perkusji objawił się jako grupa grająca muzykę dla wymagających.

Oprócz nich pojawił się zespół Mister Krab - kto ich jeszcze nie znał - miał okazję się przekonać, że nie umieją grać cicho. Mateusz Murawski - jedyny chyba na świecie basista grający na różowych strunach, a do tego jest absolwentem szkoły!

Trzy z wymienionych zespołów mają w swoim składzie wybitnego gitarzystę - Tomasza Chwesewicza (kl. 3T). Talent muzyczny objawił również Jakub Szatkowski - klawiszowiec (kl. 2TO).

Zdolna ta nasza młodzież! 

 

Podczas pikniku harcerze-ratownicy z Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stanowili olbrzymią atrakcję - niecodzienna była możliwość zobaczenia wnętrza karetki ratunkowej, cenne były pokazy udzielania pierwszej pomocy i pouczające instruktaże wykonywania zabiegów ratujących życie. Dziękujemy Jakubowi Malinowskiemu, Przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego, który jako harcerz-ratownik chętnie angażuje się w propagowanie pierwszej pomocy nie tylko na pikniku, ale także wśród uczniów naszej szkoły. 

Szczególne podziękowania należą się Panu pwd. Michałowi Mice, Koordynatorowi Okręgu Mazowieckiego HOPR, który zgodził się na wystawienie patrolu na piknik, dzięki czemu czuliśmy się bezpieczni w tym upalnym dniu - dziękujemy!

 

Na pikniku nadszedł czas wręczenia długo oczekiwanych nagród dla nauczycieli od uczniów. Nagrody - złote statuetki wręczała p. Agnieszka Rutkowska - Gołowin.

W tym roku nauczyciela otrzymali nagrody w następujących kategoriach:

Kategoria: Przyjaciel ucznia.

Nominowani: p. Bożena Banaszek, p. Magdalena Karbowiak, p. Maksym Rogala, p. Monika Wielądek. 

Edmunda otrzymała p. Bożena Banaszek.

Czytaj więcej: EDMUNDY 2017 przyznane!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.