foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Szkolny Konkurs leksykalno - gramatyczny z języka angielskiego dla uczniów klas 1-3 odbędzie się 31 maja (środa) na piątej godzinie lekcyjnej (11.40-12.25) w sali nr 26.

Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do dnia 30 maja do pani Anny Stawarz lub nauczycieli uczących języka angielskiego. Konkurs będzie miał formę testu składającego się z różnych zadań obejmujących słownictwo i gramatykę na poziomie pre-intermediate i intermediate. 

Czas trwania: 45 min.

Serdecznie zapraszam!

Anna Stawarz – organizator konkursu

Regulamin Konkursu

Miniona sobota to był piękny dzień - słoneczny, ciepły, pachnący wiosną. A dla nauczycieli z Technikum Ogrodniczego pracowity. Kilkanaście osób z grona pedagogicznego zechciało odpowiedzieć na moją prośbę o kolejny czyn społeczny na Bełskiej - uporządkowanie terenu wokół szkoły, ogródka społecznościowego, szklarni, która znowu niebawem przekształci się w jadalnię oraz tajemniczego ogrodu za szklarniami o którym z zachwytem będą pisać gazety (mam pewien plan, ale to na razie tajemnica ;-) ). I przez to, że udało się nam wspólnie pracować, ta sobota była niezwykła. 

Czytaj więcej: Czyn społeczny - część 3

...bo tak się trudno rozstać... 28 kwietnia pożegnaliśmy się z najstarszym rocznikiem w szkole. Dziś już są absolwentami ci, którzy cztery lata temu przyszli do szkoły pełni niepokoju, niedojrzali ale za to przekonani, że chcą być technikami architektury krajobrazu, ochrony środowiska i ogrodnikami. Uroczystość pożegnania jak zawsze przebiegała w miłej i sentymentalnej atmosferze. Były słowa pożegnań i podziękowań, nagrody za wyniki w nauce i laury w konkursach.

Czytaj więcej: Ostatni dzwonek klas czwartych

Kolejna odsłona warsztatów ogrodniczych prowadzonych przez p. prof. Danutę Wolutarską, Ewę Rojek, Halinę Rukszto miała miejsce tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca. Oprócz stałych uczestników zajęć obecna była grupa absolwentów, wychowanków p. prof. Bożeny Banaszek.

Dorota Nasierowska, Dyrektor szkoły

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.