Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

W środę 15 maja klasa 1TOŚ zorganizowała wydarzenie pt. ,,AKCJA SEGREGACJA’’. Program ten ma na celu sprawić, aby nasza szkoła należała do grona szkół rozwijających się i szczególnie dbających o środowisko.  Uczniowie pod czujnym okiem opiekunów włożyli wiele trudu i pracy, aby wszystko dobrze funkcjonowało i (co najważniejsze) było zgodne z ich myślą przewodnią-dbajmy o środowisko.

Czytaj więcej: Akcja segregacja

W dniu 13.04.19 r. w Małogoszczu odbyła się I Świętokrzyska Wystawa Rasowych Świnek Morskich,sędziowana przez Eliska Plackova (CZ) oraz II Świętokrzyska Wystawa Rasowych Świnek Morskich, sędziowana przez Monikę Spychała-Komorowską (PL). W wystawie wzięła udział Aleksandra Skrobska z klasy IIaTW ze swoją hodowlą FANTASTIC TEDDY CAVIA. Wystawy zakończyły się w sukcesem. W I i II wystawie GUDI uplasował się na I miejscu w klasie US TEDDY BABY, a w II Gudi został wybrany jako najlepsza świnka w rasie US TEDDY. Gudi otrzymał puchar BIS III BABY, został trzecią najładniejszą świńską na wystawie w klasie BABY.

W dniu 28 marca 2019 r. klasa 2 a TW  uczestniczyła w kolejnym projekcie organizowanym przez Kino Atlantic i Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń związanym z WOLNOŚCIĄ. Tym razem było to spotkanie z Ludwiką Wujec oraz Henrykiem Wujcem.

Czytaj więcej: Spotkanie z Ludwiką Wujec i Henrykiem Wujec w Kinie Atlantic

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.