foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Od 13 do 18 sierpnia br. komisja rekrutacyjna

pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! 

Szanowni Państwo!

W najbliższym czasie w naszym Technikum Ogrodniczym pojawi się zespół wizytatorów ds. ewaluacji zewnętrznej, którzy przez kilka dni będą się przyglądać naszej placówce. Efektem ich pracy będzie raport, opisujący różne aspekty funkcjonowania szkoły. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wyrażenia swoich opinii na potrzeby tego raportu.

 

Zapraszam do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Ewaluacja zewnętrzna - zaproszenie dla rodziców

mgr Dorota Nasierowska,

dyrektor

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.