foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Od 13 do 18 sierpnia br. komisja rekrutacyjna

pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! 

W dniu 03.11.15 klasa IV T (TO, TOŚ) w ramach działań wychowawczych oraz doradztwa zawodowego uczestniczyła w wykładzie "Budowanie relacji międzyludzkich drogą do sukcesu osobistego i zawodowego", który poprowadził p. dr Martin Dahl, wykładowca Uczelni Łazarskiego. 

 

Celem spotkania było przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu inteligencji emocjonalnej niezbędnej do budowy satysfakcjonujących i dobrych relacji z innymi ludźmi. Niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze sferą osobistą, czy zawodową, relacje są fundamentem wszelkich pożądanych zmian w życiu człowieka jako istoty społecznej i w kontakcie z innymi jednostkami. 

Spotkanie było inspirującym wprowadzeniem do niesamowitego świata budowy satysfakcjonujących kontaktów interpersonalnych.

Wychowawczyni, Bożena Banaszek

 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.