foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniach 31.07.2020 r. oraz 3 i 4.08.2020 r. 

komisja rekrutacyjna pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! 

W październiku nauczyciele z naszej Szkoły wzięli udział w znanym na całym świecie seminarium w Centrum Konferencyjnym Muranów. Warsztaty "Campus Warsaw" przeznaczone są wyłącznie dla nauczycieli i mają na celu pomoc w zrozumieniu zachodzących zmian, a także dostarczenie narzędzi, które będą przydatne podczas dyskusji z uczniami. Nauczyciele mogą się przyjrzeć kierunkom zmian zachodzących aktualnie w wielu dziedzinach współczesnego życia. Ponieważ świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby nauczyciele – a za ich pośrednictwem także uczniowie - rozumieli ten proces. 

Zapraszamy do wysłuchania prelekcji ekspertów z różnych dziedzin życia, które dostępne są pod adresem: http://www.nowaera.pl/edycja-2015/program.html

Szczególne polecenia jest wystąpienie p. Kamila Bolka, który mówi o YouTuberach i Vlogerach, którzy podbijają świat nowych mediów. Jest to zjawisko, które już dawno wyszło z niszy i stało się podstawą nowych mediów. Youtuberów ogląda ponad 18 000 000 ludzi w Polsce. Polecam ten wykład tegorocznym maturzystom, gdyż jest tam również mowa o sposobach opanowania materiału z danego przedmiotu, nie tylko w tradycyjny sposób, ale oglądając krótkie filmiki na YouTubie.

A oto opinia Pani prof. Agnieszki Rutkowskiej-Gołowin o seminarium:

http://www.nowaera.pl/edycja-2015/media-o-nas.html

Pozdrawiam! Agnieszka Tchorek

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.