foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 17 grudnia, na zaproszenie uczniów Zespołu Szkół Hotelarsko -Turystyczno - Gastronomicznych nr 1 w Warszawie przy ul. Krasnołęckiej 3, uczniowie klasy 2T wraz z p. Bożenną Wapińską oraz Hanną Zabżą uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym. 

 

Klasa Technikum Gastronomicznego, w ramach projektu, poznawała zwyczaje wigilijne z rożnych regionów Polski i zaprosiła naszych uczniów do degustacji. Próbowaliśmy wielu potraw wigilijnych (niektóre po raz pierwszy). Zajęcia miały charakter poznawczy, nawiązana została współpraca ze środowiskiem lokalnym i nowe znajomości. Uczniowie naszej szkoły samodzielnie wykonali stroiki świąteczne dla Dyrekcji oraz dla uczniów Technikum Gastronomicznego.

Spotkanie przebiegło w miłej, ciepłej i świątecznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, wspaniałe potrawy i Waszą gościnność!

Hanna Zabża

Bożenna Wapińska

 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.