foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniach 31.07.2020 r. oraz 3 i 4.08.2020 r. 

komisja rekrutacyjna pracuje w godzinach 9.00 - 15.00

ZAPRASZAMY! 

<<Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy,
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory>>

Zwyczajem naszej Szkoły są spotkania opłatkowe ostatniego dnia przed Bożym Narodzeniem. Lubimy się gościć! I w tym roku zapach śledzia, smażonych ryb i pierogów wyczuwalny był w szkole od samego rana. 

Po uroczystym apelu uczniowie i nauczyciele udali się na spotkanie opłatkowe. Szczególny charakter miały Wigilie w klasach czwartych… bo były ostatnie! Wspaniale integrowały się z Wychowawczyniami klasy pierwsze! O tym, że było tak miło i rodzinnie niech świadczy fakt, że niektóre klasy, długo zwlekały z powrotem do domu. 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.