Uwaga Absolwenci,

W komunikacie  dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 9 sierpnia 2018 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz egzaminu eksternistycznego zawodowego w 2019 roku  podano terminy egzaminów zawodowych, które w sesji zimowej – styczeń – luty 2019 r. odbędą się:

- część pisemna – 10 stycznia 2019 r.

- część praktyczna w formie dokumentacji – 9 stycznia 2019 r.

W naszej szkole będą to egzaminy z kwalifikacji R.05(tylko część pisemna), R.07, R.08, R.18, R.21, R.22.

Osoby, które chcą przystąpić do egzaminu proszone są o wypełnienie deklaracji i złożenie jej w sekretariacie szkoły do dnia 7 września 2018 r.

Osoby, które chcą starać się o wydłużenie czasu pracy na egzaminie na podstawie opinii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o specyficznych trudnościach w uczeniu się, proszone są o przyniesienie kserokopii tej opinii oraz jej oryginału ( do wglądu), aby dołączyć ją do deklaracji przystąpienia do egzaminu.

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU R5

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU R7