foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                   

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAUKĘ 

w ZESPOLE SZKÓŁ Nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego

Oferujemy Ci nowoczesne wykształcenie, dzięki któremu poradzisz sobie na wymagającym rynku pracy. Twoja pasja w połączeniu z naszym doświadczeniem i doskonałym przygotowaniem dydaktycznym ukierunkują Ci karierę zawodową.

Zwiększające się systematycznie zainteresowanie ochroną środowiska i ekologią oraz chęć życia w otoczeniu natury powoduje wzrost zapotrzebowania na profesjonalną zawodową kadrę techniczną.

Absolwenci naszej Szkoły uzyskują zawód z przyszłością.

Architektura krajobrazu to dziedzina, która rozwija się intensywnie we wszystkich krajach europejskich. Wszędzie tam, gdzie są ludzie wrażliwi na piękno krajobrazu możesz realizować swoje cele zawodowe.

Absolwenci naszej Szkoły uzyskują zawód międzynarodowy.

Nasza Szkoła jest ściśle związana z instytucjami i przedsiębiorstwami pracującymi w Warszawie na rzecz terenów zieleni oraz producentami ogrodniczymi. Dzięki nam możesz również dołączyć do grona ludzi, którzy posiadają wiedzę i chęci, by troszczyć się o środowisko naturalne.

Absolwenci naszej Szkoły uzyskują zawód użyteczny publicznie.

Kwalifikacje współczesnego technika są cenne i poszukiwane w wielu branżach. Nowoczesny program kształcenia przygotowuje do pracy w przedsiębiorstwach i instytucjach, w których znajdują się obiekty architektury krajobrazu.

Absolwenci naszej Szkoły uzyskują zawód uniwersalny.

Program realizowany w naszej Szkole pozwala nie tylko na zdobycie profesjonalnej wiedzy, ale kładzie nacisk na postawy przedsiębiorcze oraz przygotowanie do wejścia na rynek pracy.

Absolwenci naszej Szkoły uzyskują zawód nowoczesny.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2021 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.