foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

17 listopada 2017 r. gościliśmy w naszej Szkole Pana Sławomira Brzózka, Prezesa Fundacji "Nasza Ziemia". Podczas spotkania z uczniami klas kształcących się w zawodzie Technik ochrony środowiska omówione zostały bieżące oraz nadchodzące tzw. Wielkie Strategie wiążące dla Europy i świata.

Zapoznaliśmy się z podejmowanymi i planowanymi działaniami naszego rządu, które mają miejsce w Polsce, czyli sprawy smogowe, Gospodarka o Obiegu Zamkniętym, opłata za jednorazówki (która będzie obowiązywać od 1 stycznia 2018). Pan Sławomir Brzózek zwrócił także naszą uwagę na główne cele zrównoważonego rozwoju ONZ i to jak je na co dzień realizujemy.  Dziękujemy za cenne informacje, profesjonalizm i poświęcony czas. A. Ziółkowska

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.