foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dniu 04.12.2017r. nasza szkoła ZS nr 39 uczestniczyła w III Mokotowskiej Giełdzie Szkół Zawodowych, mającej na celu promowanie szkolnictwa zawodowego wśród młodzieży gimnazjalnej.

Na naszym stanowisku uczniowie mogli zapoznać się z ofertą klas o profilach technik architektury krajobrazu, technik ogrodnik,. technik architektury, technik ogrodnik, technik ochrony środowiska, technik weterynarii. Zaprezentowaliśmy m.in wystawę roślin z naszej szklarni,las w słoiku , fantom psa do ćwiczeń I pomocy i eksponaty weterynaryjne. Uczniowie z ogrodnictwa zorganizowali konkurs rozpoznawania roślin pt. Jaka to roślina? Ogrodnik to wie!. Uczniowie z ochrony środowiska mierzyli na sali poziom natężenia hałasu. Można również było wziąć udział w konkursie na temat naszych zawodów losując kategorię specjalnym kołem....rowerowym. W giełdzie szkół uczestniczyli również nasi rezydenci - świnki morskie Rysio i Kazio. Z niecierpliwością czekamy na kolejną giełdę szkół za rok, a wszystkich chętnych zapraszamy na Dni Otwarte które odbędą się 10 marca i 14 kwietnia 2018 r.!!!

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2018 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.