Szlachetna Paczka

"Tyle jesteśmy warci, ile możemy dać innym" -  te słowa Jana Pawła II najlepiej oddają wagę działań jakie podjęliście aby przygotować Szlachetną Paczkę. W dzisiejszych zaganianych czasach gdzie liczy się każdy grosz i wszyscy zabiegają o własne interesy Wasza pomysłowość i zamierzenia  mają niezwykłą wartość.

Z inicjatywy klasy 2 B TW oraz Samorządu Szkolnego po raz pierwszy w naszej Szkole powstał pomysł zrealizowania Szlachetnej Paczki dla wybranej Rodziny.

Uczniom, Rodzicom – wszystkim, którzy przyczynili się do powstania i zrealizowania pomysłu Szlachetnej Paczki w naszej szkole należy się uznanie i szacunek.

Jesteście Wielcy. Za Waszą wrażliwość, hojność i zaangażowanie  najserdeczniej Wam dziękujmy.

Bożena Banaszek

Jarosław Stolc