foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

Grupa uczniów z klasy 2 TO podjęła działania w ramach programu "Przedsiębiorcza Młodzież" we współpracy z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży. Działania te polegały na zaprojektowaniu i wykonaniu ścieżki sensorycznej na terenie przyszkolnym.

ZAPRASZAMY do obejrzenia!

Podsumowanie projektów odbyło się 19.12.17 w Centrum Kreatywności w Warszawie. Wzięliśmy w nim udział wspólnie z grupą realizującą projekt "Być eko to brzmi dumnie" oraz z grupą realizującą projekt dotyczący Tolerancji. 

Czuliśmy się dumni, docenieni i szczęśliwi, że mogliśmy brać udział w tak ważnym przedsięwzięciu.

Bożena Banaszek

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.