Program Insta.Ling dla Szkół

Kolejna, IX edycja Programu Insta.Ling dla Szkół, powoli dobiega końca.

<Jak skutecznie uczyć się słówek?>>

To pytanie na które wielu uczniów szuka odpowiedzi. Jedną z takich metod mogą przetestować uczniowie klas I i II, którzy biorą udział w Programie, korzystając z portalu: www.instaling.pl

<<Odpowiedź? „Pięć minut dziennie codziennie”

Przez 4 miesiące anglistki naszej Szkoły propagowały w ten sposób nowoczesną edukację. W dzisiejszych czasach dzięki technologiom mobilnym i telekomunikacji dostajemy do ręki narzędzia, dzięki którym możemy poprawić efekty kształcenia.

Strona www.instaling.pl pomogła nam wprowadzić nowoczesne sposoby uczenia się języków obcych. Kluczowa jest jednak rola nauczyciela, który musi zaplanować, w jaki sposób będzie realizował proces uczenia w równoległych przestrzeniach.

Uczniom gratulujemy systematycznej pracy i wytrwałości we wzbogaceniu słownictwa.