foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

20.02.2018 r. odbył się apel na którym podsumowano wyniki nauczania i frekwencji w 1 półroczu roku szkolnego 2017/2018.

Uczniowie biorący udział w licznych konkursach, m.in. fotograficznym, czytania ze zrozumieniem, mitologicznym, języka angielskiego otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Arkady, a w konkursie języka niemieckiego słowniki i fiszki do nauki języka. Został również zaprzysiężony nowy poczet sztandarowy. Całą uroczystość przygotował samorząd uczniowski i nadał jej oryginalną oprawę wiadomości telewizyjnych :-) 

zdjęcia J. Fiszer 3 t/toś

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2020 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.