foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

15 lutego 2018r. uczniowie klasy 3 a TAK w raz z wychowawcą Danutą Woluntarską brali udział w Seminarium "Zieleń -Architektura- Krajobraz" w Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej w Podkowie Leśnej.

Celem seminarium było zapoznanie z możliwością lepszego wykorzystania zieleni i przestrzeni w kreowaniu atrakcyjności gmin, regionów i przyjaznego środowiska mieszkańców oraz zaprezentowanie najnowszych technik w zagospodarowaniu i pracach na terenach zieleni, przestrzeni publicznej i ogrodnictwie.

 

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.