foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

27 lutego 2018r. uczniowie klasy II i III TO - ogrodnicy - uczestniczyli w seminarium dla producentów warzyw i owoców miękkich. Spotkanie organizował Rynek Hurtowy Bronisze i Wydawnictwo "Warzywa i Owoce Miękkie".

Młodzież zapoznała się z technikami ochrony cebuli, właściwościami odżywczymi warzyw znanych i tych o których zapominamy.  Młodzi ogrodnicy usłyszeli o probiotechnologii w gospodarstwach wysokotowarowych a także o chemicznej ochronie roślin. Nasi uczniowie mieli okazję rozszerzyć swoją wiedzę w oparciu o najnowsze technologie i procedury stosowania środków ochrony roślin i zasady stosowania preparatów z żywymi mikroorganizmami, w tym probiotyków i znaczenia ich roli dla jakości owoców i warzyw.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.