ANIMALS DAYS

W dniu 6 kwietnia 2018 r. w Nadarzynie pod Warszawą, rozpoczęła się największa w Polsce impreza poświęcona zwierzętom domowym. Jest to coroczna impreza pod nazwą ANIMALS DAYS.

Poświęcona jest ona zwierzętom oraz żywności, artykułom i akcesoriom dla zwierząt. Podczas targów prowadzone są liczne spotkania edukacyjne o tematyce zoologicznej. Targi kierowane są do wszystkich miłośników zwierząt domowych. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. W targach uczestniczyli uczniowie klas II kształcący się w zawodzie technik weterynarii oraz opiekunowie: pani Bożena Banaszek, pani Olga Dusińska i pani Beata Zielińska-Dąbrowska. Młodzież miała możliwość obejrzeć różne gatunki zwierząt, w tym również egzotyczne. Uczniowie uczestniczyli również w bardzo ciekawym wykładzie, który był poświęcony tematyce pracy z psem.