foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

Dokumenty dotyczące rekrutacji w terminie 13 maja 2019 r. - 20 maja 2019 r. przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00

W dniu 6 kwietnia 2018 r. w Nadarzynie pod Warszawą, rozpoczęła się największa w Polsce impreza poświęcona zwierzętom domowym. Jest to coroczna impreza pod nazwą ANIMALS DAYS.

Poświęcona jest ona zwierzętom oraz żywności, artykułom i akcesoriom dla zwierząt. Podczas targów prowadzone są liczne spotkania edukacyjne o tematyce zoologicznej. Targi kierowane są do wszystkich miłośników zwierząt domowych. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. W targach uczestniczyli uczniowie klas II kształcący się w zawodzie technik weterynarii oraz opiekunowie: pani Bożena Banaszek, pani Olga Dusińska i pani Beata Zielińska-Dąbrowska. Młodzież miała możliwość obejrzeć różne gatunki zwierząt, w tym również egzotyczne. Uczniowie uczestniczyli również w bardzo ciekawym wykładzie, który był poświęcony tematyce pracy z psem.

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.