To była bardzo pracująca sobota :-) Dzień otwarty zawsze budzi wiele emocji. Wszyscy pracowali intensywnie nad przygotowaniem tego wydarzenia, bo też spodziewaliśmy się wielu gości.

Ogrodnicy i architekci przygotowali aranżację roślinami, klasa II a TW przygotowała zabawę terenową dotyczącą zagadnień weterynaryjnych, technicy ochrony środowiska produkowali ekologiczne kosmetyki. Młodzież gimnazjalna miała okazję praktycznie poznać zawody - odbywały się warsztaty z projektowania w programie Gardenfilia, zajęcia z układania bukietów, pokaz tresury i pielęgnacji zwierząt. Kandydaci zainteresowani zawodami technik ogrodnik i technik architektury krajobrazu mieli możliwość wykonać samodzielnie sadzonki zielne i zdrewniałe różnych roślin, poznać wymagania wybranych roślin a także wykonywali pomiar odczynu podłoża różnymi metodami. Serdecznie dziękujemy wszystkim Gimnazjalistom i Ich Rodzicom za odwiedziny w naszej szkole. Była to dobra okazja do poznania nauczycieli, uczniów i samej szkoły. Wiemy z ankiet, że goście mają bardzo dobrą opinię o naszym technikum.