foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W ramach patronatu Związku Szkółkarzy Polskich nad klasą 1 technik ogrodnik, w dniu 09 maja 2018 r. uczniowie z 1 TO byli na zajęciach terenowych w Szkółce Szmit w Pęchcinie koło Ciechanowa. Jest to szkółka drzew, krzewów, bylin i pnączy, która w tym roku obchodzi 35- lecie działalności.

Zajęcia zawodowe prowadzili Pan Wiesław Szydło i Pan Grzegorz Falkowski. Uczniowie mogli zobaczyć sposoby rozmnażania i szczepienia roślin w warunkach produkcyjnych.Właściciel firmy opowiedział o działalności szkółki, o procesie produkcyjnym i trudnych okresach w hodowaniu roślin. Był to bardzo atrakcyjny i udany wyjazd, z którego uczniowie wynieśli dużo fachowej wiedzy spoza podręczników szkolnych. zdj. p. D. Woluntarska

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.