foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
BASEN na Bełskiej. Otwarty w każdą sobotę w godzinach 7.00 - 15.00. ZAPRASZAMY

Technikum Ogrodnicze

w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie

                           

W dzień zakończenia roku szkolnego wszyscy są szczęśliwi. ;-) Na Bełskiej też było miło - uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody w licznych konkursach talentów, zawodowych i sportowych. Byli z nami w ten dzień goście - p. M. Kuchar przedstawiciel MPWiK - ważnego dla szkoły pracodawcy oraz przedstawiciele KRUS - organizatorzy Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczenstwie Pracy w Rolnictwie. W tym roku konkurs ten odbył się po raz dziesiąty. Piękne nagrody książkowe ufundowało Wydawnictwo Arkady. Dziękujemy! :-) zdjęcia: Jerzy F. :-)

Nasi partnerzy

                                       

Copyright © 2019 Arkadiusz Kusak dla ZS39 Rights Reserved.